• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marik123  

Wysłany: 2013-02-20, 13:10   Nowy zegarek, który wybrać?

Witam

Słuchajcie, mam pewien problem, zgubiłem ostatnio zegarek no i chciałbym sobie nabyć nowy, nie ukrywam, że dużo chodzę po górach i tym razem chciałbym właśnie zainwestować w tego typu zegarek. Powiedzcie mi czy kojarzycie jakieś ciekawe zegarki, marki który właśnie szczycą się w tego typu zegarkach?

Aga01 

Wysłany: 2013-02-20, 23:31   

W sklepach sportowych na pewno znajdziesz odpowiedni zegarek, ale jak chcesz trochę zaoszczędzić to może spróbuj sprawdzić oferty na zakupach grupowych. Tam również można znaleźć takie oferty, a w dodatku są spore rabaty.

marik123  

Wysłany: 2013-02-21, 11:40   

A słyszeliście może coś o zegarkach marki Protrek? Kolega dzisiaj podesłał mi te zegarki. http://www.zegarek.net/zegarki/casio/protrek.html powiedział, że są mega. Ale nigdy nie miałem z nimi styczności, czy ktoś coś o nich wie?

misiak 

Wysłany: 2013-03-05, 01:13   

Ja mam dystans do takich "kombajnów". To nie jest taka bajka, że kupujesz taki zegarek i wszystko jest cacy na 3 lata. Mechanizmy trzeba non stop kalibrować, wysokościomierz to już na 100%. Często głupieją lub się psują.
Takie mam doświadczenia, ale oczywiście nie życzę złego i mam nadzieję, że kupisz coś na więcej niż jeden sezon.

marik123  

Wysłany: 2013-03-05, 11:39   

Właśnie słyszałem, że jak wybierać to z Protreków jeszcze ostatecznie jak chce się to brać Timexa no ale właśnie sam nie wiem co wybrać dlatego myślałem, że tutaj ktoś mi coś podpowie :-).

Odpowiedz do tematu