• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

tulipan22 

Wysłany: 2012-12-29, 16:31   

Jak się dobrze poszuka, to można coś fajnego znaleźć. Dla kobiet jest więcej bo i zabiegi, kosmetyki, itp. Ale i dla facetów jest coraz więcej ofert.

wampirka  

Wysłany: 2013-01-03, 10:03   

Z zakupów grupowych korzystam dosyć często. Wyszukuję tam głównie ofert na wyjścia do restauracji, czy na zabiegi kosmetyczne. Dzięki Grouponowi zrobiłam sobie chociażby depilację laserową, na którą w normalnych warunkach nie byłoby mnie stać. Ostatnimi czasy korzystam również z przeróżnych promocji znalezionych w internecie, zaglądam do klubów zakupowych, w których najczęściej udaje mi się znaleźć jakiś fajny markowy ciuch, buty, torebki i akcesoria domowe. Wkręciłam się między innymi w http://www.zlotewyprzedaze.pl . Co kilka dni dochodzą tam nowe oferty i czasem można znaleźć coś dla siebie. Nie korzystałam tylko jeszcze z alternatyw Grouponu i zastanawiam się, czy są godne zaufania, bo i tam raz na jakiś czas widuję zniżkę wartą uwagi. Citeam? Gruper? Próbowaliście?

aniusia82 

Wysłany: 2013-01-03, 11:59   

ja kupowałam na Grouponie, kupuje tam dosyć często i ogólnie spoko, ale już wiem, ze takie usługi jak fryzjerstwo czy kosmetyka to nie warto...robią tylko i wyłącznie prowizorkę...do dzisiaj cierpię po wizycie u fryzjerki z kuponu groupon, ale tak to jest płacisz mniej...płacisz podwójnie :/

wampirka  

Wysłany: 2013-01-03, 12:31   

No nie jest to reguła na szczęście. Ja za każdym razem trafiałam bardzo dobrze. Kilka wpadek zdarzyło się akurat jeżeli chodzi o restauracje. Czasem traktują cię z góry tylko dlatego, że jestem z Grouponu, a to przecież oni sami te kupony wystawili, żeby zachęcić klientów, a skutek jest często odwrotny.

tulipan22 

Wysłany: 2013-01-07, 10:49   

Takie sytuacje to w 99% wina usługodawcy, a nie portalu wystawiającego kupon. Zamiast zachęcić klientów traktują ich tak, że się odechciewa skorzystać. Ale to się później na nich odbije, bo stracą klientów.
Ostatnio zamówiłam sobie masaczki kolagenowe z nanozłotem, w salonie taki zabieg sporo kosztuje, więc mogę sobie sama w domu zrobić maseczkę.

ollga 

Wysłany: 2013-02-20, 07:01   

Byłam u fryzjera na kupon rabatowy, raz na masażu i chyba ze cztery razy na zabiegach kosmetycznych na twarz. Nie czułam żadnych różnic w obsłudze, a w trzech salonach byłam wcześniej.

Aga01 

Wysłany: 2013-02-20, 23:21   

Ja troszkę sceptycznie podchodzę do takiej formy zakupów, ale jak czytam Wasze posty myślę, że po dokładnym sprawdzeniu oferty, nie ma się czego obawiać. Oferty są naprawdę atrakcyjne.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2013-02-21, 02:13   

pierwszy raz skorzystałam z oferty zakupów grupowych i zakupiłam kupon na 4dniowy pobyt w Zakopanem. jedziemy za miesiąc, zobaczymy. przez telefon pani z pensjonatu była bardzo miła, zapisała nam termin jaki sobie wybraliśmy, zero problemów. oby i na miejscu wszystko grało i buczało, bo jednak za 3 noclegi dla 2 osób zapłacić 210 a 420zł, to spora różnica.

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2013-06-18, 22:39   
   Polecający: google

dla mnie zakupy grupowe są tylko wtedy jak watahą wpadamy do monopolowego :cool:

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Milejdi 

Wysłany: 2013-08-16, 14:25   

Ja czasami korzystam ale z usług. Towary najczęściej nie są w zbyt atrakcyjnych cenach jak doliczy się koszty przesyłki.

Milena23  

Wysłany: 2013-08-21, 23:09   

Ja raz z koleżankami skorzystałam z takiej oferty, kupiłyśmy zabiegi w spa.

BoTeK  

Wysłany: 2013-11-15, 14:17   

zakupy grupowe oplaca sie robic jak mozna dostac jakis rabab lub taniej kupic : )

kajametrowska 

Wysłany: 2013-11-15, 18:33   

Pewnie, ?e robi?. Ostatnio kupi?am na Gruponie chyba kupon na pizze za 15 z? (zni?ka 50% bo pierwotnie kosztowa?a 30 z?). Fajna sprawa! Dzi?ki tego typu us?ugom mo?na tanio zje?? rzeczy na które normalnie nie by?oby mnie sta? :)

Odpowiedz do tematu