• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Agnessa  

Wysłany: 2011-04-12, 14:31   Robicie tzw. zakupy grupowe?

Kilka dni temu zdawałam wewnętrzny egzamin z prawa jazdy i weszła dziewczyna, która chciała ustalić jazdy z instruktorem. Przy okazji powiedziała, że ma kupon z grupona. Zapytałam potem instruktora, wtf is grupon, a on mi wyjaśnił, że kilka osób kupuje to samo i ma z tego tytułu zniżkę. I przy okazji się dowiedziałam, że ta laska zapłaciła za kurs o połowę mniej niż ja 3 miesiące temu! Nosz murwa kać!
Na ale co tam, whate'vs. Poszukałam trochę tego i jest bardzo dużo stron z takimi zakupami, chociaż akurat kursy pj są rzadko. Odkryłam też, że moja koleżanka oszalała na punkcie tego i codziennie sprawdza po tych wszystkich serwisach, żeby dopaść okazję. Robicie zakupy tą metodą?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-04-13, 09:16   

słyszałam o tym i czasem zerkam na te oferty, ale szczerze mówiąc jeszcze nie zdarzyło się żeby była jakaś super hiper okazja z której MUSIAŁABYM skorzystać. także nie-e.

Sophie 

Wysłany: 2011-04-19, 19:58   

A ja owszem korzystam, karnet do fitness klubu kupilam wlasnie tak o 100 zl tanszy, a i tak chodze :rotfl:

Laalaa  

Wysłany: 2011-04-28, 13:01   

Nie dalej jak wczoraj kupilam zabiegi kosmetyczne z 72% rabatem ;-)
Ostatnio zmieniony przez Laalaa 2011-04-28, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  

Beata20 

Wysłany: 2011-05-16, 15:46   

Nie wiedziałam, że istnieje taka grupa. W sumie zawsze ze znajomymi robimy grupowe zakupy przez internet. Najczęściej dlatego, żeby mieć jakąś zniżkę, gratisy, darmową wysyłkę. Na przykład ostatnio zamówiliśmy wszyscy z pracy perfumy na perfumytaniej.pl i nie dość, że wysłali je za darmo to jeszcze dołączyli naprawdę fajne gratisy. Muszę teraz poszperać za tym Gruponem. Może złapię jakąś dobrą okazje:)

Sophie 

Wysłany: 2011-05-23, 10:12   

Grupon to fajna rzecz, własnie mam zamiar sprezentować voucher na wycieczkę jako prezent ślubny dla znajomych, za cała kwotę nie mogłabym sobie pozwolić, a tak jest duzo taniej :)

Laalaa  

Wysłany: 2011-05-29, 19:14   

Sophie swietna mysl!

Sophie 

Wysłany: 2011-05-31, 14:26   

A wiecie, że świetny, w sobotę byłam na tym weselu i młodzi bardzo się ucieszyli, jadą we wrześniu, na tydzień do fajnego hotelu nad morze, opcja z full wypasem, oby tylko pogoda dopisała :)
Ostatnio zmieniony przez Sophie 2011-05-31, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

kluska 

Wysłany: 2011-06-01, 10:06   

Kurcze, tak czytam i słucham o tych zakupach grupowych i coraz bardziej to kuszące :D Chyba się zapiszę na jakiś newsletter i zacznę śledzić - może i coś dla mnie się znajdzie

igiełka  

Wysłany: 2011-06-08, 13:10   

Ja zakupy grupowe robię na darmocha, masa okazji, aż niesamowite, że to się opłaca sprzedawać po takich zniżkach :) przydałby się bojkot normalnych zakupów :) wszystko byłoby tańsze ;)

Meksykanin  

Wysłany: 2011-06-16, 14:14   

Zakupy grupowe są fajnym rozwiązaniem pod warunkiem, że kupujemy jakiś produkt, bo bo potrzebujemy, a nie dlatego, że jest na niego zniżka. W tym drugim przypadku jesteśmy narażeni na straty finansowe, choć pozornie jest to superofeta ;) .

kluska 

Wysłany: 2011-06-17, 11:52   

racja, ale to jest problem wszystkich ludzi, którzy łatwo ulegają okazjom - tak samo na zakupach grupowych jak i w hipermarketach ;)

yoangel 

Wysłany: 2011-07-20, 13:15   

Najważniejszy to kupować rozsądnie. Ja mam ustalony cel i czekam aż taki produkt pojawi się na gruperach. Znalazłam agregator gruperów - http://www.znizkomania.pl/ tam mam kilkadziesiąt serwisów w jednym. Tak jest znacznie łatwiej szukać ciekawych ofert.

Laalaa  

Wysłany: 2011-07-30, 16:49   

na TLC ma byc program nt. kupowania na kupony rabatowe. Oczywiscie to amerykanska produkcja gdzie jest mnostwo kuponow w gazetach na produkty codziennego uzytku.... w zajawce babka mowi ze wycinanie i zbieranie tych kuponow zajmuje jej ok 4 h !!!
a potem zakupy warte kilkaset dolarow za ktore placi 6, czy 7 dolarow...

to kosmos jakis... u nas to chyba nigdy tak nie bedzie

Wurzel 

Wysłany: 2011-08-09, 15:31   

Okej, to jak już jest ten temat to z jakich stron o zakupach grupowych korzystacie?

Odpowiedz do tematu