• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:07
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-05-26, 00:51   

sis napisał/a:
Ale nie tak!
chyba. że tak, myślałam, że my tylko o kwestii biustu piszemy. No tak, gorsety wyszczuplają. Ale dobrze dobrana suknia, fason, kolor może także sprawić cuda. ;]
sis napisał/a:
Masz długie nogi, jesteś wysoka, możesz nosić do płaskich butów. Straszą to małe pękate gnomy w zakładanych na siłę legginsach ;p
czy Ty mi właśnie strzeliłaś komplement, bo to tak zabrzmiało jakbym była szczupła xD xD
pochodzę po sklepach, zastanowię się, może jakieś kupię sobie, wszak już nawet do pończoch się przekonałam, więc czemu nie do legginsów? ^^
sis napisał/a:
(btw - czy my prowadzimy właśnie babską pogawędkę o ciuchach, czy mi się zdaje? :> )
jesteśmy prawdziwymi kobitkami, kawka, herbatka, ploteczki w maseczkach o facetach, ciuchach, modzie. Ihaa ;]

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-05-26, 00:58   

Colorblind napisał/a:
Ale dobrze dobrana suknia, fason, kolor może także sprawić cuda. ;]
Ale nie aż tak, jak dobrze dobrany gorset ^^ który modeluje sylwetkę, trzyma fałdki w ryzach i sprawia, że jakoś człowiek wygląda.

Colorblind napisał/a:
pochodzę po sklepach, zastanowię się, może jakieś kupię sobie, wszak już nawet do pończoch się przekonałam, więc czemu nie do legginsów? ^^
O nie, tego zua w życiu nie będę tolerować. Jak przy mnie będziecie próbowały wyjść w tym na miasto, to zażądam rozwodu!

sis napisał/a:

(btw - czy my prowadzimy właśnie babską pogawędkę o ciuchach, czy mi się zdaje? :hyhy: )
Nie, nie zdaje Ci się, brakuje tylko popcornu z lodami ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Leilah  

Wysłany: 2008-05-26, 07:05   

Karczoch napisał/a:
hm. mam wielką ochotę chodzić w szpilkach, ale mam dziwne wrażenie, że będę wyglądać idiotycznie, przy moim ledwo 1,6 m i chuderlawej budowie, imitowałabym małe dziecko, które to w buty mamy się ubrało -.-' ale musze kiedyś zrobić eksperyment obcasowy. nie wytrzymam ^^

ja mam całe 158 cm wzrostu;]na szczęście nie wyglądam totalnie jak dzieciak
a ze szpileczkami miałam też na początku,ale co tu się dziwić,w wieku 15 lat głupio się w szpilkach wygląda..Ale zabierało się od mamy,zabierało;]

kochanica Karczocha^^

Sagalek  

Wysłany: 2008-05-26, 10:17   

ja gdybym tylko potrafiła chodzić w szpilkach to nosiłabym spódniczki i sukienki. Niesztety pomimo tego, że zawzięcie trenuję, nadal w szpilkach chodzić nie potrafię.

Colorblind  

Wysłany: 2008-05-26, 15:14   

No ja mam 1,78 cm i gdybym jeszcze chodziła w szpilkach to totalnie wyglądałabym na bardzo, ale to bardzo wysoką ;p zamiast szpilek, mam kaczuszki i w takich butach ślicznie się wygląda, mini szpilka i nadaje się na okazje takie jak bal, wesele itp. - elegancko do eleganckiej spódnicy, sukienki, lekko podwyższają, stopy zgrabnie wyglądają, więc jest ok i nie ma niebezpieczeństwa, że w takowych kaczuszkach się zabiję ;p i także nadają sukienko, spódnicom te buty charakteru, więc wszystko ze sobą współgra ;] doskonale.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

Sagalek  

Wysłany: 2008-05-26, 15:55   

jakie to są te "kaszuszki"? ja takich nie znam, albo nie wiem, że one tak nazywane są.

Colorblind  

Wysłany: 2008-05-26, 16:05   

Sagalek napisał/a:
"kaczuszki"
tak określane są często buty o niskim obcasie, szpileczce około 5 cm. - chociaż ta nazwa kaczuszki odnosi się bardziej do obcasa, niż do całego buta, jednak przyjęło się, że określa się tak całego buta ;] są różne fasony, ale niezmiennie niski obcasik, niska szpileczka
tylko proszę się nie sugerować fasonem tego buta, chodzi wszak o obcas ;p
przykład
dla osób wysokich takie buty to zbawienie do eleganckich sukienek na wesele, na przeróżne bale itp. ;]

Sagalek  

Wysłany: 2008-05-26, 16:15   

aaa to takie, u nas we wsi to ciżemki są, albo baleriny na obcasie :) a rzeczywiście dla wysokich osób idealne, no i dla takich jak ja, które chodzić nie potrafią :D

gessa  

Wysłany: 2008-05-26, 18:36   

Colorblind napisał/a:
Sagalek napisał/a:
"kaczuszki"
tak określane są często buty o niskim obcasie, szpileczce około 5 cm. - chociaż ta nazwa kaczuszki odnosi się bardziej do obcasa, niż do całego buta, jednak przyjęło się, że określa się tak całego buta ;] są różne fasony, ale niezmiennie niski obcasik, niska szpileczka
tylko proszę się nie sugerować fasonem tego buta, chodzi wszak o obcas ;p
przykład
dla osób wysokich takie buty to zbawienie do eleganckich sukienek na wesele, na przeróżne bale itp. ;]

Taaak, ale nie tylko dla wysokich, ale i takich, które w owych wysokich obcasach po prostu nie potrafią się poruszać :)

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-05-26, 21:06   

ach nie, boże, jak ja nie cierpię butów zakończonych w szpic.
największa masakra z wszystkich masakr, stopa zamiast malutkiej i kobiecej wygląda jak wielkie wiosło.

chciałabym się dowiedzieć, jaki to jest ten wesoły rozmiar, sis i Color :luka:

Colorblind napisał/a:
jesteśmy prawdziwymi kobitkami, kawka, herbatka, ploteczki w maseczkach o facetach, ciuchach, modzie. Ihaa ;]

ja mam jakiś babski instynkt, bo jesli pomyślę o sobie w taki sposób to jestem dumna xD

Cytat:
ja gdybym tylko potrafiła chodzić w szpilkach to nosiłabym spódniczki i sukienki. Niesztety pomimo tego, że zawzięcie trenuję, nadal w szpilkach chodzić nie potrafię.

zawsze pozostają balerinki, płaściutkie, a tez pięknie wyglądają.

a co do legginsów - nie. za chudam jest. nie nie nie, legginsy na NIE ;)

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Leilah  

Wysłany: 2008-05-26, 23:17   

Taki obcasik jest świetny,jednak ogólnie przykład butów,które podałaś nie spodobały mi się strasznie..
Co do tych szpiców to faktycznie nie wszędzie ładnie wyglądają.Zwłaszcza,jeśli dziewczyna jest wysoka,ma wielgachną stopę i założy do nich buty ze szpicem..
Karczoch napisał/a:
zawsze pozostają balerinki, płaściutkie, a tez pięknie wyglądają.

O tak,balerinki są cudne!Pasują i do spodni i do sukienki i do spódnicy.I nie kosztują tak dużo co nie jedne szpile :looka:

kochanica Karczocha^^

Colorblind  

Wysłany: 2008-05-26, 23:28   

Leilah napisał/a:
Taki obcasik jest świetny
i jest wygodny, nieźle spełnia się w roli mini szpilek ;] no i lepiej wygląda do sukienki, czy też spódnicy eleganckiej niż całkowicie płaskie buty ;]
Leilah napisał/a:
jednak ogólnie przykład butów,które podałaś nie spodobały mi się strasznie
bo tylko taki na rachu ciachu znalazłam, żeby nie było, będzie sprostowanie, akurat ten fason i kolor mi nie leży całkowicie
Leilah napisał/a:
ma wielgachną stopę
cóż za okrutne określenie i takie nacechowane pejoratywnie ;]
Karczoch napisał/a:
chciałabym się dowiedzieć, jaki to jest ten wesoły rozmiar, sis i Color :luka:
ja nie jestem gotowa na taki ekshibicjonizm... nie dam rady sama tego napisać, może sis, ale ja nie dam rady...

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-05-26, 23:47   

Cytat:
ja nie jestem gotowa na taki ekshibicjonizm... nie dam rady sama tego napisać, może sis, ale ja nie dam rady...

spoko, jedna moja przyjaciółka przy wzroście 173 cm ma stopę 36/37, a druga tegoż samego wzrostu nosi trampki rozmiar 41/42.... nic mnie nie zdziwi ^^

Color widzę, że podrasowałaś temat, dobrze, dobrze :D

dziś dwa razy spódnicę zmieniałam, ale idac najpierw w olbrzymiej, brązowiej indyjskiej spódnicy czułam się ach... niesamowicie ;) a potem w białej, haftowanej do kolanka... podskakiwac mi się chciało ;)
zadziwiające, w jaki sposób strój wpływa na mój naSTRÓJ :D odkryłam juz to jakiś czas temu, zawsze staram się ładnie wyglądać, bo dzień się robi milszy :)

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-05-30, 01:07   

Leilah napisał/a:
O tak,balerinki są cudne!
A ja się bardzo długo nie mogłam do nich przekonać. Na początku jakoś źle mi się kojarzyły, może dlatego, że nosiły je panny preferujące kolor złoty, legginsy, mini spódniczki i panterki, brrrr. Ale teraz nawet mi się podobają, o ile mają jakiś przyjemny fason. Są takie dziewczęce;) chociaż nadal nie mam ani pary^^ odkąd zaczęło się robić ciepło chadzam w moich ulubionych sandałach na płaściutkiej podeszwie:)

btw, rozroiło mnie określenie mojej mamy na balerinki - "cichobiegi" ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

moo  

Wysłany: 2008-07-07, 10:07   

Karczoch napisał/a:
które z was kochają sukienki? jakie preferujecie?

nie kocham sukienek ani spódnic bo kocham spodnie/spodenki.
chociaż ostatnio kupiłam sobie sukienkę, ale w luźnym stylu, sportową bardziej a spódniczkę mam jedną jeansową i tyle.
Karczoch napisał/a:
bombki, bez ramiączek, duuużo materiału, sportowe, mini, dłuuugie do kostek, mroooczne, hippie, seksowne? x]

bombki nie bo chcę wyglądać jak bombka.
bez ramiączek nie bo nie lubię się co chwila poprawiać.
dużo materiału... no tyle żebym goła nie była całkowicie, ale spódniczek w stylu paska nie preferuję.
sportowe tak.
mini w granicach rozsądku.
długich do kostek nie.
mrocznych i hippie też nie bo to nie mój styl.
seksowne... pojęcie względne.

Odpowiedz do tematu