• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-24, 20:34
Autor Wiadomość

Czarna_Ofca  

Wysłany: 2011-01-18, 21:04   

Emilka21 napisał/a:
T85 napisał/a:
Nie przepadam za zakupami. Ale jak już trzeba to je robię. I nigdy nie robiłem zakupów przez inernet i jskoś nie jest mi z tego powodu smuto :)

Myślisz, że nie warto? Bo ja dość często tak robie, chociaż wiadomo - wole chodzić po sklepach:)
Emilka pewnie T85 to typowy samiec nie lubi chodzic na zakupy :hyhy:

ja je wręcz uwielbiam jak mam przypływa gotówki to biegam po galeriach, wyszukuje szczególnie teraz super wyprzedaży, gdzie kupuję za bezcen ;)

jakie są wasze sklepy ulubione w galeriach handlowych?

DorotaK  

Wysłany: 2011-01-18, 22:41   

która kobieta nie lubi zakupów :P
ale wolę wyprzedaże, nie będę ukrywać ;) mam nadzieję w weekend się wybrać i coś fajnego kupić, oby nie potwierdziło się, że nadzieja matką głupich ;) co do sieci to lubię H&M, Big Star, Reserwed itp...

Czarna_Ofca  

Wysłany: 2011-01-19, 20:17   

dorotak lepiej juz teraz rusz na zakupy, bo w weekend to zbierzesz same ochłapy :] sklepy z markowymi ciuchami kuszą cenami takimi, ze az głowa boli, tylko kasy brak :znudzony: ja sobie kupiłan jeansy z Big Starze, i tak zamiarowałam kupić, wiec skorzystałam z wyprzedaży.

solaris  

Wysłany: 2011-01-24, 12:15   

Ostatnio przystopowałam z ubraniami, a otworzyłam sie bardziej na kosmetyki, spa, zabiegi medycyny estetycznej. sporo pieniędzy na to idzie, ale jaki relaks i poczucie, że jestem piękna :)

Anelka 

Wysłany: 2011-01-25, 10:46   

Ja ostatnio nie mam czasu :( i łza się kręci bo takie wyprzedaże a ja nie mam kiedy pojechać. Ale mam nadzieje, że w lutym sobie odbije ;)

Darcia  

Wysłany: 2011-01-25, 17:13   

Uwielbiam centra handlowe - nie wyobrażam sobie kupować ciuchów w internecie, i nie chodzi mi o strach, że kupię coś za małego/za dużego. Po prostu - łażenie po sklepach to dla mnie zbyt wielka przyjemność, żeby ją tracić, tyle.

Żelkii^^  

Wysłany: 2011-01-25, 18:31   

Jeśli mam wyjśc na zakupy, to najmniej pół dnia mnie nie będzie. Mam takie dylematy, zanim coś wypatrzę, muszę jeszcze pochodzic bo innych sklepach i zobaczyc czy nie ma czegoś lepszego za lepszą cenę, potem się jednak okazuje, że wracam do sklepu w którym już byłam , i tak naokrągło. Jestem strasznie niezdecydowana, ale zawsze szczęśliwie się wszystko kończy. ; D
Pa tatatatatataj...

Pestka1  

Wysłany: 2011-01-27, 11:34   

A ja preferuje zakupy przez internet :) Najpierw szukam inspiracji oczywiście też w internecie np
www.avanti.pl
www.szpilki.net.pl
www.groszki.pl
A potem to już allegro i inne sklepy internetowe czasami jeszcze wybieram się do sieciówek ale tak wole wirtualne zakupy :)

Sophie 

Wysłany: 2011-02-12, 19:20   

Ja tez się przekonałam, nie kupuję w siei butów i bielizny, te zdecydowanie wolę przymierzyć. Jednak sporą większość mojej garderoby komentuję w sklepach, rzadziej na aukcjach.

Emilka21 

Wysłany: 2011-02-14, 13:51   

Ja tam raczej nie boje się kupować przez internet;) ale to chyba kwestia przyzwyczajenia :) Mam swoje sprawdzone sklepy w których wiem, ze warto kupować, bo produkty są dobrej jakości i w dobrej cenie:)

Beata20 

Wysłany: 2011-02-18, 10:25   

Też kocham zakupy, bardzo często kupuje perfumy, ostatnio odwiedzam perfumytaniej.pl i perfume4you , wyszukałam je w necie i są moimi ulubionymi odkąd stałam się maniaczką perfum ;) )

endzi 

Wysłany: 2011-02-21, 12:53   

O perfum to nie kupuję w necie. Nie ma jak powąchasz i sprawdzisz czy nie podróba. Najczęściej kupuję nadal na aukcjach, chociaż przekonuję się też do sklepów online. Ostatnio z ciekawości przejrzałam sklepy partnerskie paybacku i nawet zrobiłam swój pierwszy zakup w sklepie tchibo. Ha! Tylko do zagranicznych zakupów jeszcze się nie przekonałam.

Emilka21 

Wysłany: 2011-04-06, 16:12   

Właśnie ja nigdy nie jestem przekonana do aukcji na allegro. Wydaje mi się, że tam rzeczy nie są do końca sprawdzone. Wolę kupować w sklepach online:))

Sophie 

Wysłany: 2011-04-07, 09:03   

Emilka21, taki urok aukcji, ale ciekawe rzeczy tam można znaleźć. Jeśli masz wątpliwości co do tego rodzaju zakupów, to możesz odbierać przedmioty osobiście, taki trend się ostatnio pojawił nawet, właśnie bezpośredniego kontaktu sprzedającego i kupującego. Jak zapewnia chociażby sprzedajemy.pl to ma poprawić bezpieczeństwo zakupów.

Emilka21 

Wysłany: 2011-04-11, 13:53   

No niby tak... Ale jakoś osobiście troszkę boję sie kupować na takich aukcjach. Wiem, że dzisiaj bardzo rzadko zdarza się, aby ktoś robił "przekręty" na allegro, czy innych portalach aukcyjnych, ale mi zostało jeszcze przekonanie z wcześniejszych lat;) zresztą - kupując w sprawdzonych sklepach masz pewność, że wszytko będzie ok:)

Odpowiedz do tematu