• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-24, 20:34
Autor Wiadomość

rogal  

Tytuł: z dżemem.

Wysłany: 2011-04-17, 12:49   

jako, że jestem mężczyzną, pewnie nie powinienem lubić zakupów, ale u mnie jest wręcz przeciwnie. lubię pochodzić po sklepach - oczywiście takich, które mnie interesują i w których znajdę cos dla siebie. rzadziej kupuje w internecie. wolę coś obejrzeć ze wszytskich stron i dopiero wtedy zadecydowac, czy się opłaca.

Sophie 

Wysłany: 2011-05-23, 10:22   

Emilka21 napisał/a:
No niby tak... Ale jakoś osobiście troszkę boję sie kupować na takich aukcjach. Wiem, że dzisiaj bardzo rzadko zdarza się, aby ktoś robił "przekręty" na allegro, czy innych portalach aukcyjnych, ale mi zostało jeszcze przekonanie z wcześniejszych lat;) zresztą - kupując w sprawdzonych sklepach masz pewność, że wszytko będzie ok:)

Dlatego, żeby uniknąc nieprzyjemności, lepiej kupować przez znajomych, jesli portal sprzedażowy ma połączenie z facebookiem, tak jak Sprzedajemy.pl, to mozna sprawdzić sprzedających i kupować bezpiecznie.
Ostatnio zmieniony przez Sophie 2011-05-23, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  

Księżycowa  

Wysłany: 2011-06-19, 14:15   

Nigdy jeszcze nie kupiłam żadnego ubrania w Internecie. Kupuję na mieście, starając się wyszukiwać możliwie tanie, acz wpadające w oko rzeczy. Co do innych wydatków - na książki mogłabym wydać fortunę. Jeżeli chodzi o kosmetyki to staram się zbytnio nie szaleć, bo na dobrą sprawę można by od tego zbankrutować - bywam raczej ostrożna i kupuję dopiero wtedy, gdy odczuwam nieprzezwyciężoną chęć i potrzebę. ;P

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-06-19, 14:52   

Księżycowa napisał/a:
Nigdy jeszcze nie kupiłam żadnego ubrania w Internecie.

Ja też. I nie mam póki co najmniejszego zamiaru :P

Jestem mistrzynią w wyszukiwaniu i korzystaniu z wszelkiego rodzaju promocji, przecen, obniżek i wyprzedaży, co jednakowoż nie powinno nikogo dziwić, bo z kasą to u mnie baaardzo krucho ;P Co nie zmienia faktu, że nadal bardzo lubię zrobić sobie dobrze od czasu do czasu jakimś drobiazgiem :D Zakupy mnie odprężają... :>

Najwięcej forsy idzie mi na makulaturę, czyli wszelkiej maści czasopisma i magazyny, których zbieranie i kolekcjonowanie (tak, czytanie też ;P) stanowi moje hobby. Z reguły kupuję je w specjalistycznym antykwariacie w swoim mieście i paru innych (już "normalnych") antykwariatach... do kiosku (by coś kupić) zaglądam raczej rzadko, prędzej do Empiku i tam to dopiero można się poczuć lżejszym o sporą kwotę :P

W dalszej kolejności kasa idzie na: ciuchy [jest lato, a więc głównie długie do samej ziemi, powłóczyste spódnice w stylu etno-cygańsko-indyjskim; sandałki-rzymianki; krótkie i obcisłe topiki (hy hy) i duuużo bransoletek i biżuterii w tym samym stylu co spódnice :>], kosmetyki (lakiery do paznokci rządzą bezapelacyjnie) i... jedzenie :>

Nie przepadam za lumpeksami, mimo że to w sumie najbardziej przystępna dla mnie cenowo liga :> Prawie wszystkie ciuchy kupuję na bazarkach i w hipermarketach :> Kosmetyki w Rossmannie :) Jedzenie w Biedronce :> Zresztą... nawet gdyby los się do mnie uśmiechnął i pobłogosławił szóstką w totku, za nic w świecie nie sprawiłabym sobie szminki od Chanel za 120zł czy kozaczków za 600zł ;P Fuj.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-06-19, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  

affu  

Wysłany: 2011-06-26, 22:56   

Zakupy zwłaszcza jeśli chodzi o kupowanie ubrań to jedno z moich ulubionych zajeć, ale czasami sie nie umiem pohamować i strasznie dużo pieniedzy potrafie na nie wydać.

AmerykańskiTata 

Wysłany: 2011-07-08, 14:07   

Według mnie znacznie lepiej jest kupować w sklepach internetowych a to dlatego że można tam znaleźć ubrania w bardzo fajnych cenach. Takie sklepy jak taniebuty.pl to bardzo dobre rozwiązanie, bo jest tam mnóstwo rzeczy w rożnych promocjach.

Vana  

Wysłany: 2011-08-11, 23:14   

Zakupoholizm! ; D Nie mogę iść miastem żeby sobie nic nie kupić. Zawsze wracam z galerii z masą toreb z ciuchami. Zawsze wynajdę sobie coś co muszę kupić, bo jak nie kupię to będzie mnie to dręczyło. Mam oczywiście też takie rzeczy, które może z raz założyłam, a później one tylko leżały w szafie.
No i przeważnie kupuję w sklepach w galeriach handlowych lub zwykłych butikach na mieście. W Internecie kupuję jedynie takie rzeczy, gdzie jestem pewna że będą dobre bez mierzenia. Butów w Internecie nie kupiłabym.

kajametrowska 

Wysłany: 2014-04-28, 13:21   

Niestety łatwo jest wpaść obecnie w zakupoholizm. Nie jest to takie trudne biorąc pod uwagę liczbę okazji jaką kuszą nas sklepy.
Sama jednak nie radzę im ulegać ponieważ można stracić bardzo wiele pieniędzy i zapełnić swoją szafę bardzo wieloma niepotrzebnymi nam rzeczami.
Wiecie,że obecnie są prowadzone w niektórych gabinetach psychoterapie dla zakupoholików? Jak na przykład tu - może znacie kogoś komu taka pomoc będzie potrzebna.

gemini  

Wysłany: 2014-04-30, 13:26   

Jeśli chodzi o zakupy, to ja stanowczo jestem temu przeciwna. Jestem taka, że wolę przymierzyć i dotknąć materiału z jakiego jest dana rzecz wykonana, wiadomo, ja się przymierzy to jest jakby większa pewność. Jedyny sklep internetowy jaki uważam, za ok to jest sklep z torebkami http://www.tuffi.pl/torebki_damskie.html. Ciężko było, żebym się odważyła zamówić torebkę stamtąd, ale jednak zamówiłam i jestem zadowolona, tak więc polecam :) .

wiwa 

Wysłany: 2014-05-08, 10:50   

A ja coraz częściej zastanawiam się nad osobą która zrobi za mnie zakupy i dostarczy do domu , tutaj widziałam ofertę http://vipasystent.pl/ i mam zamiar z niej skorzystać .Niestety jestem w gronie tych osób co nie znoszą robić zakupów i takie rozwiązanie będzie dla mnie najlepsze .

1979Ewa 

Wysłany: 2014-05-09, 16:40   

Jakiś czas temu kupiłam sobie takie kołdry puchowe Kauffmann. Już dawno planowałam zakupić nowe, a że trafiłam na taką okazję w sklepie internetowym, więc za bardzo nie miałam wyjścia. :)

Gremlin226  

Wysłany: 2014-07-08, 04:10   

Ja osobiście wolę zakupy przez internet. Tanio i szybko. Płacę darmowym przelewem i swoje zakupy mam w krótkim czasie w domu bez wychodzenia. Wydaje mi się że to dobry patent w naszym zabieganym świecie. :) Nie sądzicie?

uska 

Wysłany: 2014-07-29, 12:43   

A ja rożnie kupuje:) . centra handlowe:) a jak nie mam czasu to na allegro.. :) albo nw www.stylen.pl świetny magazyn

mezon 

Wysłany: 2014-08-01, 10:59   

Ja to szczerze nie mam czasu na bieganie po galeriach handlowych - skupiam się raczej na zakupach przez internet.
Po pierwsze jest taniej
Po drugie wygodniej ponieważ spokojnie w domu można przejrzeć sobie setki różnych produktów.
Korzystacie oczywiście z różnych kuponów rabatowych i wyprzedaży? Dzięki nim można obecnie sporo zyskać.
Tutaj jest świetny answear kod rabatowy, dzięki któremu można uzyskać kilka dobrych zniżek.
Mniej więcej minus 15% rabatu przy zamówieniu ubrań z nowej kolekcji w sklepie.
Ostatnio zmieniony przez mezon 2014-08-01, 10:59, w całości zmieniany 1 raz  

popiel 

Wysłany: 2014-08-04, 19:29   

W centrach handlowych to przeważnie kupuję kosmetyki bo dobre promocje są itp. W necie często płyty z muzyką i filmy.

Odpowiedz do tematu