• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:33
Autor Wiadomość

Puma1717  

Wysłany: 2011-08-30, 21:08   
   Polecający: Google ;)

Ja jakiś wielkim konsumentem alkoholu nie jestem, ale czasem po lekcjach, albo w szczególności na zakończenie roku szkolnego zdarzy się wypić po jednym mały piweczku z kumplami :D Tak to preferuję nacodzień Coca-Colę.

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij"

Księżycowa  

Wysłany: 2011-09-16, 15:34   

Nie jestem znawczynią napojów alkoholowych, w sumie jak dotąd spróbowałam ich naprawdę niewiele. Mogę powiedzieć jedynie, że nie lubię piwa, a do czerwonego wina mam pewnego rodzaju szacunek i absolutnie nie mam nic przeciwko;).
Nigdy jeszcze się nie upiłam, nie urwał mi się film i nawet - no ba - nie miałam kaca. Alkohol jest dla ludzi, ale w zdrowych ilościach - widok osób, które tracą przez niego świadomość i robią różne głupie rzeczy może być czasem przerażający. Może na moją wizję kontaktów z alkoholem miała wpływ pewna, hm, część rodziny, która swoim zachowaniem nakreśliła mi w głowie obraz nieco niepokojący. Może. W każdym razie dopóki alkohol nie zmienia człowieka w dziwną, nierozumną i raniącą innych istotę - nie protestuję przeciwko spożywaniem go.;p

Luki93sc  

Wysłany: 2011-10-15, 09:44   

Aa teraz co ja lubie ; d
Jack Daniels
Żołądkowa miętowa
Wszelkiego rodzaju likiery
Metaxa
Piwa owocowe typu Redds itp.
Wina białe półsłodkie ;d

MalinaMalinowa  

Wysłany: 2011-10-15, 23:55   

Piwko Desperados, a jak jest okazja to Tequile najlepiej z pomarańczą i cynamonem.., i co najważniejsze nigdy nie mam po niej kaca :)

Karna  

Wysłany: 2011-10-16, 20:55   

Luksusowa, żołądkowa, fajrant :P
Pierwszy raz piłem w nie swoim mieście, skończyło się, że zostałem wyrwany przez dziewczynę której nie pamiętam. Za to nauczyłem się jakiegoś tańca ^^
Co do upijania się do nie przytomności nie zdarzyło mi się to jeszcze.
Niestety picie do stanów: Mega przystojniak, Wszystkowiedzący, Dusza towarzystwa, Nieśmiertelny i Niewidzialny już częściej. Cóż jakie były tego konsekwencje?
"Karna, wiem że trochę się spóźniłam z przyjazdem na ognisko ale obiecaj mi. Nie położę sie dopóki nie zobaczę ciebie pijanego", cóż mniej przyjemne rzeczy to: operacja nosa w listopadzie.
Na maturze ustnej z polskiego byłem po dwóch specjalach, a swój konspekt widziałem 2 razy w życiu. Kiedy go pisałem i kiedy dostałem na maturze.
Upiłem się prawie do "nie pamiętam co robiłem ale to nie byłem ja" na wyjeździe w towarzystwie osoby od której zależało czy mnie zatrudnią. Skończyło się na dobrym wspominaniu jak leżałem na podłodze (ale byłem świadomy)
Piję i wyłącznie z ludźmi których uznam za przyjaciół lub którzy mi się spodobają.
Wtedy jestem przesympatyczny i wogóle kumpel w 100% nie podrywam chamsko dziewczyn itp.
Za to kiedy widzę że z jakimś gościem, który nie jest mną są problemy wtedy odstawiam alco i idę się przejść lub na trzeźwo zajmuję się zabawianiem znajomych.
Ponieważ już tak było że jakaś impreza znała mnie pod innym imieniem :P
Taa Michał Anioł ^^

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2011-10-17, 16:56   

Ogólnie nie przepadam za piwem. Oczywiście w towarzystwie pijącym głównie pianę, zdarza mi się wypić dwa czy trzy browary, ale na ogół wolę polską wódkę (żołądkowa gorzka, bols - żadnych miętówek, likierów czy innych farb do włosów - to jest okropne!).

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-10-20, 17:11   

Martini Fiero :serce:

[zapamiętać: przywozić po parę butelek za każdym przejazdem do Polski]

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-10-20, 17:28   

nieodmiennie;

plus

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

olciafelcia 

Wysłany: 2011-11-29, 16:30   

można wypic w dobrym towarzystwie nigdy samemu a co do upodobac ostatnio piłam super wódkę dla kobietek :) ) krupnik cytrynowy super słodka i zero kaca dzieki cytrynie :)

Nyara  

Wysłany: 2011-12-21, 11:15   

olciafelcia napisał/a:
krupnik cytrynowy super słodka i zero kaca dzieki cytrynie

Nie taki znów słodki i z tym kacem to kłóciłabym się. Tyle, że faktycznie nie żre jak czysta.
Ostatnio whiskey zaczęło mi smakować od czasu do czasu taka szklaneczka nie zła.
Nie tak dawno spróbowałam czegoś pędzonego na świnkach, bimbrem inaczej tego nie nazwie. Jeden z tragicznych dni dla mojego żołądka, nigdy więcej.
druga warstwa - krew.
trzecia warstwa - kości.
czwarta warstwa - dusza.
a ślad twoich zębów jest najgłębiej.
najgłębiej.'

Quest  

Wysłany: 2012-01-13, 14:39   

Ja może nie jestem jakimś wielkim pasjonatem alkoholu, ale do obiadu lub deseru lampka dobrego winka jest jak najbardziej wskazana.
Ostatnio jestem wielkim fanem win chilijskich - w szczególności "PINOT NOIR", "ANTARES CHARDONNAY" czy też (prawdziwa perełka) "MANSO DE VELASCO".

Piwko pijam sporadycznie, podobnie jak wódkę - głównie okazjonalnie i to raczej nie w jakiś sporych ilościach.

loveprise 

Wysłany: 2012-02-24, 11:31   

A może poncz - świetny imprezowy trunek:

0,7- Martini Bianko
karton soku pomarańczowego
pokrojone owoce: pomarańcza, mango, winogrona (w całości)
kostki lodu

Wszystkie składniki trzeba wymieszać dzień przed impreza i zostawić aby owoce mocno nasiąknęły alkoholem

Miłej zabawy ;)

haloi  

Tytuł: Amazonka

Wysłany: 2012-02-27, 18:39   

Ja pije tylko tequile i piwka ;) Innych alkoholi nie lubie

Petric 

Wysłany: 2012-06-23, 11:44   

Piwo - w zasadzie obojetnie Tyskie, Żubr, Warka, Lech
Wódka - smakowe Lubelskie, Luksusowa, Krupnik, Gorzka
Whisky - JD

dawidiakus  

Wysłany: 2012-08-02, 13:31   

Ja też głownie piwka, okazjonalnie winko.

Odpowiedz do tematu