• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:33
Autor Wiadomość

NatalkaS  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-02-19, 21:56   Alkohole
   Polecający: Dzieki reklamie

Co lubicie sobie wypic, winko,vodeczke,piwko....?
Co sadzicie o piciu az do urwania sie filmu w ogole o Alku, o 13-15 upijajacych sie do nie przytomnosci...
Alkoholizm... coraz czesciej dotyczy coraz młodszych osob!!! Co o tym sadzicie...
B)

Tragarz  

Wysłany: 2006-02-20, 00:04   

Coz ja lubie pic.. ale tylko w towarzystwie.. :)
A na szczescie nie pije duzo.. juz sie jakis czas temu wyleczylem sie z picia na umor.. moze 2 razy tak mialem :) a teraz pije bardziej z glowa... :P
Alkoholizm to troche za ciezkie slowo.. raczej pijanstwo..;)

Slawek  

Wysłany: 2006-02-20, 03:25   
   Polecający: Martina

@Tragarz, ale i tak nie napisałeś co lubisz pić ;P

Ja preferuję wódkę, czystą... żadnych drinków. Najlepiej smirnoff lub absolwent, bols gryzie w gardło ;P
Hm... zaraz po wódce, piwo. Do zeszłorocznych wakacji nie znosiłem tego smaku i w ogóle byłem negatywnie nastawiony do piwa... Dzisiaj można powiedzieć, że je uwielbiam... Żubr, Lech lub Tyskie;p ostatecznie Dębowe mocne ;d

Picie alkoholu w dużych ilościach doprowadzając się do 'zgonu' nie polecam ;p Nie dość, że nie pamięta się co się robiło... To potem mogą nastąpić przykre sytuacje - zrobiło się coś, czego nie chciało... Wiem to z autopsji ;>

W ogóle nie popieram picia wśród małolatów w wieku 13 lat... Nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie takich dzieciaków spitych alkoholem... ;p Dobrze, że nie spotkałem się do tej pory z takimi przypadkami...

Pić to trzeba umieć ;P
dis is each and every one conclusion.. ./'

axss  

Wysłany: 2006-02-20, 08:25   
   Polecający: ktoś.

Slawek napisał/a:
W ogóle nie popieram picia wśród małolatów w wieku 13 lat... Nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie takich dzieciaków spitych alkoholem... ;p Dobrze, że nie spotkałem się do tej pory z takimi przypadkami...

mnie prawie 'wyzwał na solo' skacowany 8 latek (na oko, może trochę więcej), więc widać wszystkiego w życiu nie widziałeś :P

ja kocham browar, przede wszystkim okocim palone, tyskie, pilsnera urquella i carlsberga.

nale nie pogardzę żadnynm alkoholem, chociaż nie piłem czystego spirytu - więc się nie wypowiadam...

a że pić trzeba umieć, to racja. wydaje mie się, że ja umiem. nie wiem czy to dzięki względnie mocnej głowie czy intuicji, kiedy przestać [jeśli nie mam ochoty przesadzać celowo]. ale dziekuję moim ukraińsko-białoruskim przodkom :D

w 2 tygodnie straciłem równo 14 dni.

Tragarz  

Wysłany: 2006-02-20, 12:51   

A ja lubie Gosie ;P
A najbardziej whisky z lodem :P
Ewentualnie jakies inne dobre rzeczy :D

Kurczol  

Wysłany: 2006-02-20, 13:33   
   Polecający: baba jaga ;P

Tragarz napisał/a:
A ja lubie Gosie ;P

:roll:

a ja ostatnio mam wstret do piwa ;P wiec pije driny ...

drina goni kolejny drin :yea: chociaz nawet tego malo ;P

fazi  

Wysłany: 2006-02-20, 13:37   

No więc ja byłem takich kiedyś takim gimnazjalistą co to zamiast na lekcje to za kościół flaszke obalić z dwoma kumplami.. Sam nie wiem jak ja to kondycyjnie wytrzymywałem. Bo dzisiaj już by było ze mną gorzej. Ale to były inne czasy i pić się piło ale nie było to tak jawnie i nie odpierdzielałem potem żałosnych szopek na ulicy.. Pare dni temu bylo dicho u mnie na osiedlu w gimnazjum i wzywali policje bo gnojki się upiły i zarzygały pół szkoły..

A co pije?
Kiedyś (właśnie te czasy glupiego małolata) miało się dzianego kumpla :) to piłem wszystko od piwa przez wszelkie wódki aż po whisky i koniaki z górnej półki.
Dzisiaj przede wszystkim piwko. Wódka bardzo rzadko, raczej nie przepadam i unikam ale wiadomo czasem się nie uniknie, taki naród :) Łiski, koniaki i inne perfumy teraz wystarczy, że powącham i mnie skręca, nie mam pojęcia jak ja mogłem to kiedyś ładować.. A jak jestem w pubie to nie odmówie sobie jakiegoś drina, wściekłe psy itp.

Ogólnie od jakiegoś czasu albo nie pije w ogóle albo jak już to staram się z umiarem.

Tragarz  

Wysłany: 2006-02-20, 14:22   

Kurczol: Gosia -> Gorzka zaladkowa xD

Kurczol  

Wysłany: 2006-02-20, 14:25   
   Polecający: baba jaga ;P

Tragarz ja sobie wypraszam :-x :-x chcesz poczuc co to zlosc Kurczola ... MAŁGORZATY !!! :evil: :evil: :evil: B) B)

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-02-20, 15:45   

dobrze ktos wyzej napisal pic to trzeba umiec :)

przede wszystkim lubie pic piwo (warka strong, tyskie, lech, pilsner, calsberg)

nie powiem ze od czasy do czasu nie pogardze jakims dobrym tanim winem :lol:

wodka zadko i tylko okazyjnie jak jakas impreza rodzinna czy cos podobnego :) a najlepsza wodka w postaci wscieklego psa :)

nie lubie pic bo jest obrzydliwe whisky i te inne swinstwa :)

upic sie tak konkretnie owszem ale raz na rok albo i rzadziej

A potrzebny wam jest alkohol do dobrej zabawy czy bez tego moglibyscie sie bawic???

Tragarz  

Wysłany: 2006-02-20, 19:40   

Nio obrazaj sie Kurczolq ;) nie chcialem urazic :D poprostu zwyczajowo napisalem nazwe ktora powszechnie uzywa sie dla Zaladkowej :)

Pic to trzeba umiec, ta? :) Otoz blad.. ;) Pic trzeba z glowa :) Robic to jedynie dla towarzystwa w sensie pojsc na 1-4 [czasem wiecej zalezy jaka impreza] piwka i porozmawiac..:)
A jako tako nie nawidze sie upijac wole wypic wiecej przy czym tanczyc [ostatnia impreza byla przykladem przez nastepny dzien umieralem na zakwasy a nie na kaca] niz zeby zaliczyc zgona i nic nie pamietac sorka ale chyba nie w tym rzecz :D
A co do potrzeby alkoholu do dobrej zabawy to owszem troche wspomaga.. ale naprawde mozna sie tez swietnie bawic bez niego :D tylko do tego trzeba miec mnustwo pica.. soczku sie znaczy :D

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-02-21, 07:55   

a ja nie piję w ogóle :P
znaczy no, okazyjnie ^^

zawsze wszystko pamiętam ^^
a piję wina, ewentualnie piwko ale nieszczególnie je lubię, także rzadko kiedy mam ochotę "wyskoczyć do baru" jak mnie ktoś namawia :P
no i szampany lubię, ale okazyjnie a nie takie po pięć złotych codziennie tak żeby tylko :P :P:P
a wódki nie piję w ogóle.
no dobra, dwa razy w życiu piłam drinka :mrgreen:
jednego z nich robił DeMeNtOr czy jak to się tam pisze, nawet fajnie było :P :P:P

Jahman  

Wysłany: 2006-02-22, 11:04   

Piwo czesto, szczególnie jak zaczynam mieć sucho w ustach w pewnych momentach :P wina też bardzo lubie, wszystkie :P wódki nie pije, chyba ze ktoś ma urodziny to co innego :) ale nie przepadam za wlewaniem w siebie jakiś płynów o dziwnym smaku, wole robić coś innego :)

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2006-02-22, 12:26   
   Polecający: Ptaq

Slawek napisał/a:
W ogóle nie popieram picia wśród małolatów w wieku 13 lat.

a ja nie popieram do 18 roku :evil: B)

A wracajac do tematu to tak chyba najczesciej (phi ale i tak bardzo zadko ;) ) to piwo choc i tak jakos specjalnie nie przepadam za nim, jakie? Mnie tam prawie wszystko jedno. Ale bardziej lubie wypic wino ale nie z jakis tam tanich zeby nie bylo tylko takie z sredniej polki o za ok. 4-5zl :D Ale to sie zdarza naprawde okazyjnie kilka razy w roku przy naprawde jakis tam imprezach. Wodka ? to tak tylko by sie szybko i skutecznie schlac - ale mnie to nie rusza. Jakos o ile sama w sobie nie jest zla ale jednak wole inne rzeczy ;) co do drinkow ? nie pijam kilka razy sie zdarzylo wypic wscieklego psa ale to tez nie uwazam za jakies rarytasy.

PS.
To kiedy idziemy na wino :wink: ?

Krecik  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-02-24, 22:51   
   Polecający: 'Znaczenie imion' ;)

Piwa nie lubię, chyba że z sokiem... wódki nie próbowałam i na razie sobie daruję... Za to lubię wina, likiery i koniak... A że moja mama tez lubi koniaczku się raz na jakiś czas napić, to zawsze w domu jest butelka porządnego koniaku... A wiem to wszystko, bo mój tata lubi poczęstować mnie, zebym spróbowała i wiedziała czego nie lubię :D

Odpowiedz do tematu