• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Rybka89 

Wysłany: 2015-01-16, 17:02   

Dziś jest kwaśnica: http://superprzepisy.com.pl/przepis-na-kwasnice/ Będąc w górach, zasmakowaliśmy tej potrawy i bardzo nam się spodobała. Trochę gór na śląsku ;)

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-02-13, 17:14   

Dziś robiłam pęczotto z porem, cebulą, jarmużem i kurczakiem. A kasza pęczak była gotowana na bulionie i winie, dzięki czemu zyskała na smaku.

beatinka  

Wysłany: 2015-02-13, 18:33   

Mmm brzmi smacznie! U mnie dzisiaj były pulpety w sosie borowikowym i ziemniaczki.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-02-25, 19:30   

Też całkiem nieźle - uwielbiam borowiki i mam ich spory zapas w zamrażarce. Dziś u mnie były burgery z soczewicy z pesto z rukoli.

alirre 

Wysłany: 2015-03-28, 19:45   

Jestem u kolezanki w Nowym Saczu i tak na leniwca zamówiłyśmy żarełko w restauracji Mekong, pychotka! kocha kuchnię wietnamską. :padam: ja chyba nigdy nie nauczę się gotować.

margo903 

Wysłany: 2016-07-30, 11:34   

Restauracje są fajne, ale tylko gotując w domu mamy pewność z jakich składników i w jaki sposób przygotowane są potrawy. Do gotowania nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. Nie musisz od razu porywać się na skomplikowane dania. Tutaj https://www.przepisy.pl/przepis/papryki-nadziewane masz na przykład przepis na nadziewane papryki. Smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu danie.
A ja gotuję dziś grzybową :)

popiel 

Wysłany: 2016-08-29, 14:14   

Jasne, że komponując posiłki samodzielnie, wiemy co tam dajemy. To jak z mięsem mielonym - tylko mieląc je samemu wiemy co potem jemy. Sorry, brutalne, ale taka prawda. Na przykład boczek kupuję ze sprawdzonego źródła - z http://www.kaminiarz.pl/pl/oferta/boczki/wedzone. Polecam! Dopiero niedawno odkryłam tego producenta, ale już mnie do siebie przekonał jakością swoich wędlin.

Nelly  

Wysłany: 2016-09-20, 10:14   

Powiem Wam szczerze, że ostatnio staram się przygotowywać możliwie jak najzdrowsze obiady. W związku z tym często pojawiają się przy ich okazji różnego rodzaju sałatki. W związku z tym, że uwielbiam delikatny, śmietankowy serek chavroux chavroux.pl , który jest nie tylko przepyszny, ale także bardzo zdrowy, wielokrotnie wykorzystuję go przy ich przyrządzaniu. Można go podawać na wiele sposobów i nawet tak sobie pomyślałam, czy nie byłoby dobrym pomysłem, aby użyć go do faszerowania warzyw. Co o tym sądzicie, a może sami macie na niego jakieś fajne "patenty" ?

Kaszka 

Wysłany: 2016-10-13, 12:34   

ja dzisiaj mam makaron z sosem primo gusto arabiatta z chili, rewlacyjny, lekko pikantny idealny, nie lubię za bardzo pikantnego ale w tym sosie mi nie przeszkadza.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-10-15, 19:12   

Ja miałam dziś zupkę z soczewicą. Sycącą, idealną na jesień.

Kaszka 

Wysłany: 2016-10-15, 21:39   

ja jesień to teraz najelpsze są zupy krem, najlepiej rozgrzewają, ja lubię pomidorowy najbardziej, ale teraz ciężo z dobrymi pomidorami dlatego robię ją na bazie pomidorów z puszki, ale zawsze wybieram te najlepszej jakości.

kubam  

Wysłany: 2017-01-09, 00:18   

A zupy Profi sprawdzałeś? Są zupełnie w smaku jak domowe. Zawierają minimum konserwantów, więc są zdrowe. Poza tym można je szybko przygotować, więc w ten sposób oszczędzamy czas.

Kaszka 

Wysłany: 2017-01-09, 10:52   

zupy staram się robić sama, ale nie mam nic przeciwko gotowym produktom, jeśli nie zawierają konserwantów i zagęstników to dlaczego nie, z gotowych to kupuję często sosy primo gusto, też są zdrowe i bez chemii.

Odpowiedz do tematu