• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-11-04, 22:06   Kuchenne Rewolucje

Cytat:
Miało być pięknie. Klimatyczna restauracja, smaczne menu, pełno gości. Jednym słowem sukces. I spełnienie marzeń. I klops. I bynajmniej nie na talerzu. Okazuje się, że oszczędności życia mogą przepaść raz na zawsze. Istny nóż na gardle. Właścicielom restauracji potrzebna jest pomoc. I wtedy pojawia się ona. Symbol sukcesu w tej branży Magda Gessler. Czy zdoła w ciągu czterech dni wyciągnąć upadający lokal z tarapatów?

Taki oto tekst możemy przeczytać na oficjalnej stronie programu.

Czy uważacie Magdę Gessler za symbol sukcesu w branży restauratorskiej? Lubicie ją, wierzycie jej opiniom, a może mocno Was irytuje? Co sądzicie o programie, restauracjach w nim pokazywanym? Czy taki program pozwala zaistnieć restauracjom? To darmowa reklama, czy raczej antyreklama?

A może byliście w jakiejś restauracji po kuchennych rewolucjach? Co o niej sądzicie? Jak menu? Ceny? Może macie zamiar do którejś restauracji się wybrać? Jeśli tak, to do jakiej? ; > i czemu właśnie do niej?

Temat o programie, menu, oraz restauracjach, które odważyły się pokazać w programie.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Judas11  

Wysłany: 2010-11-05, 11:54   
   Polecający: Google

określenie "symbol sukcesu" to mimo wszystko trochę zawyżone sformułowanie, z pewnością znajdą się wybitniejsi od niej, którzy równie dobre rozwiązania mogliby zasugerować
ogólnie program stworzony był prawdopodobnie aby reklamować pozytywne przemiany w restauracjach, taki też jest jego sens...ale niestety mam wrażenie, że zbyt dobrze to nie wychodzi, gdyż widząc co dzieje się w niektórych(weźmy na ten przykład ostatni odcinek, szczęka zamyka się na jakiekolwiek posiłki) szczerze nie mam najmniejszej ochoty zaglądać do jakiejś "knajpki"...patrząc z drugiej strony zapewne pomagać się rozreklamować ale dopiero po przemianie, gdy przychodzą klienci, którzy nie mieli bladego pojęcia jak cudowna jest ta restauracja(dajmy na to wcześniej tam nie zaglądali), oni też nie wiedzą jakie mają w tym momencie szczęście....a raczej ich żołądki
Ostatnio zmieniony przez Judas11 2010-11-05, 11:58, w całości zmieniany 2 razy  

niewidoczna  

Wysłany: 2010-11-05, 15:44   

Program lubię oglądać. Co do Magdy, fakt zna się na rzeczy, ale co raz częściej jej pomysły nie działają. Właścicieli zwyczajnie nie stać na to co preferuje Magda. Wiadomo, że od razu na drugi dzień nie będzie tłumów, a oni wg Magdy mają kupować codziennie świeże, najwyższej jakości pieniędzy, które nie zostaje jednak wykorzystane, bo komu ma być sprzedawane na początku? I pewnie dlatego ludzie tak często wracają do swoich kart...

Anelka 

Wysłany: 2010-11-23, 12:49   

Fakt, tak ruch jak ma ona w restauracji można sobie pozwolić na wszystkie świeże dania, nic mrożonego. Zawsze pokazują złość restauratorów, na pewno nie jest nieuzasadniona - jak niszczy im sale, na którą wydali dużo pieniędzy. Jednak przyznajmy, robi im taką reklamę, że ludzi będą mieli sporo o ile zostaną przy jej zmianach :) Sama chętnie odwiedziła bym wszystkie restauracje w których była ;]

Akselrodi  

Wysłany: 2010-12-12, 15:51   

Cóż złość jak złość pieknie grają, przecież sami ją do takiego lokalu zapraszają ;)

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-12, 20:31   

Jakiś czas temu przy późnym śniadaniu miałam okazję obejrzeć fragment Kuchennych Rewolucji. Pamiętam tyle, że na skutek pomysłu pani Gessler pracownicy zaczęli siłować się na ręce - zwycięzca miał objąć posadę... Menedżera bodajże. No i w czasie tej zabawy kucharz złamał rękę.
Moja wiedza o tym programie jest zdecydowanie zbyt mała, bym mogła się szerzej wypowiadać, ale wydaje mi się, że wielu ludzi może zachęcić do odwiedzenia pokazywanych w nim miejsc. Choć to też niezła próba dla pracowników. I patrząc na siłowanie się na ręce - nie każdy pomysł Gessler jest taki genialny.;p

Demonica  

Wysłany: 2011-09-07, 12:26   

Ja program lubię, bo moim zdaniem to dobra rozrywka. A co do przemian to mam mieszane uczucia. Niedawno widziałam jedną "na żywo" czyli budka z pizzą na blokowisku mojego chłopaka (a raczej jego rodziców), która pani Gessler zamieniła w grecką knajpkę. nie za bardzo im idzie, bo pizza się na blokach jeszcze jakoś tam sprzedawała, choć i tak sieciówki wygrywały, ale kuchnia grecka jest po prostu za droga na to miejsce :/

A co do restauracji Magdy Gessler, to nigdy nie byłam, choć jestem ciekawa :)

groteska 

Wysłany: 2015-03-31, 18:02   

Kiedyś oglądałam, ale teraz szkoda mi na to marnować czas.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-04-13, 16:28   

U mnie w mieście Gessler miała już dwie rewolucje, ale niestety żadna się z nich nie udała.

Odpowiedz do tematu