• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:34
Autor Wiadomość

rejf85  

Wysłany: 2008-11-04, 12:51   

ja bardzo lubię gotować jednak nie mam na to czasu, ale jak już się zbiorę to odpalam jakaś muzyczkę w kuchni i ruszam do dzieła :) moge wtedy tam siedzieć cały dzień i czarować :) gdybym tylko miał więcej czasu to bym czarował w kuchni cały cały czas :)

theran 

Wysłany: 2008-11-10, 13:29   

A ja najbardziej z 'robót w kuchni' lubie imprezy, na ktore nie trzeba za abrdzo sie z tym przemeczac, wystarczy kupic cos na ząb, a zazwyczaj są to chipsy, troche % i jak sie budzisz nastepnego dnia z bolem glowy, tzn., ze impreza byla w 100% udana :)

dablju  

Wysłany: 2008-12-02, 14:05   

Ja nie lubie gotować i nie umiem, umiem tylko zrobić zapiekankę, a jak mamy nie ma albo taty i nie zrobią obiadu to idę do Pizzerii, McDonaldu lub KFC.

Marcinek1737  

Wysłany: 2008-12-13, 09:13   

A ja lubię gotować ;) Najbardziej lubię robić omlety i pierogi ;)

flower  

Wysłany: 2008-12-13, 14:37   

ja tez lubie omlety i pierogi,ale jesc :hyhy:
zrobic niestety nie umiem :wstyd:

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-12-13, 14:51   

flower napisał/a:
zrobic niestety nie umiem
A próbowałaś w ogóle? Omlet to jedno z najprostszych dań na świecie.

Moją potrawą popisową są pierogi ruskie lepione w ilościach hurtowych. Po wypracowaniu odpowiedniej techniki rzadko zdarza się, aby którykolwiek miał ochotę się rozkleić. No i farsz - moja specjalność ^^

grlało, matulu

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-12-22, 19:49   

Idą święta, więc będę mogła się wyżyć plackowo ^^ to jest to, co w kuchni lubię robić najbardziej, a teraz będzie okazja do przyswojenia sobie paru nowych przepisów ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-12-26, 00:12   

Sol napisał/a:
a teraz będzie okazja do przyswojenia sobie paru nowych przepisów ^^
wychodzi na to, żem jakąś straszną konserwatystką kulinarną^^ bo w tym roku nic, a nic nie chciałam nowego, uskuteczniałam stare przepisy. Poza tym nie ma nic lepszego od przygotowania przez kogoś innego dla mnie dania, o! ;]

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-12-26, 02:22   

Colorblind napisał/a:
uskuteczniałam stare przepisy
Żeby być bardziej precyzyjną: przepisy były stare i wypróbowane, tylko ja ich wcześniej nie opanowałam ;p ale wszystko wyszło jak należy, nawet sernik się nie przypalił od spodu, jak to ma w zwyczaju ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-12-27, 00:57   

Sol napisał/a:
przepisy były stare i wypróbowane, tylko ja ich wcześniej nie opanowałam
a już podejrzewałam Cię o urozmaicanie starych, eksperymentowanie z przepisami ;] ja tez nic nie eksperymentowałam, bo nie wszyscy lubią wyniki moich eksperymentów, a szkoda, bo przyjemnie łączyć smak słodki z ostrym ^^

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

jezabel 

Wysłany: 2008-12-29, 22:05   

o jaaa :D wątek dla mnie :D kocham gotować :D
a co do eksperymentów Colorblind - a ja eksperymentuję do woli :D i jedzą :P nie mają wyjścia :P
a smak słodki z ostrym? ależ proszę bardzo - czekolada na gorąco z chilli --> MNIAM!!!

morfina 

Wysłany: 2009-04-30, 10:35   
   Polecający: dziwka szatana

U mnie powstaje wszystko, co może się obracać, dusić i smażyć na patelni. Od jajeczek, przez sosiki aż po różne mięcha (no bo mięcho to podstawa). Ryże, makarony - to żadna filozofia. Podobnie jak zupki. Pomidorowa, rosołek, ogonowa, ogórkowa, barszczyk itp. itd. Jedynie krupnik odpada (nie próbowałem gotować, ale to tylko dlatego, że to zupa, której nie znoszę ;P). Sałatki. No i mam kilka asów w rękawie, 2 lata temu w wakacje od kuzyna wyczaiłem trochę słodkich przepisów na deser.

Piątula  

Wysłany: 2009-05-09, 10:53   

jedyne co umiem zrobić w kuchni (bez strachu) to zaparzyć herbatę.
a jak mi będzie mówił zamiast 'dodać szczyptę' to 'dodać pół łyżeczki od herbaty' , to z całą resztą też się da.

a że z zup jem tylko pomidorową, ewentualnie cokolwiek z paczki, to i się napracować nie ma nad czym.

tomek_01  

Wysłany: 2009-06-02, 11:52   

do niedawna byłem mega anty w kuchni a teraz... teraz mi to coraz większą frajdę sprawia. Jakaś sałatka, kurczak na kilka sposobów, makaron z czymś tam. To nawet fajne jest :hyhy:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-06-02, 13:53   

ja kiedyś gotowałam dużo, teraz nie mam ochoty, bo dla samej siebie żadna frajda. jak ktoś wpadnie, to zrobię jakąś sałatkę, kurczaka po meksykańsku (gdzie zawsze przesadzam z chilli) czy zwykłe kotleciory z ziemniakami.
cudne są kotleciki z piersi z kurczaka, cebuli, sera żółtego, mąki i majonezu ^^ takie placuszkowate. w ogóle lubię wymyślać jakieś ciekawe połączenia, jak na przykład pomarańcza z orzechem włoskim, czerwoną fasolą, majonezem i smażonym kurczakiem dają świetną sałatkę.

Odpowiedz do tematu