• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

zamknieta27 

Wysłany: 2012-09-06, 12:21   

no dokładnie. najpierw trzeba się zastanowić, jakie się ma potrzeby i oczekiwania wobec nowego sprzętu a potem po prostu pójść do sklepu i wybrać odpowiedni. ja sobie nie wyobrażam lodówki bez no frosta i osobnej zamrażarki :)

tulipan22 

Wysłany: 2012-09-20, 10:40   

Jedyny plus jest taki, że ceny są zróżnicowane i każdy coś dla siebie prędzej czy później znajdzie. Czasami warto poczekać i dołożyć na wyższy model, a czasami opłaca się wziąć na raty.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-09-20, 12:39   

no na bank, jeszcze czego. brać kredyt na lodówkę. ostro by mnie musiało pogrzać..

melbi 

Wysłany: 2012-09-21, 15:17   

ostatnio stanęłam przed zakupem nowej lodówki - to jakiś koszmar!!! jest tyle modeli na rynku, że trudno się na cokolwiek zdecydować. Na szczęść trafiłam na dobrego fachowca w sklepie, który mi naprawdę pomógł... ostatecznie i tak u nich nie kupiłam, bo w internecie znalazłam tańszą ofertę, ale pomoc osoby, która się na tym zna - była bezcenna

tulipan22 

Wysłany: 2012-09-30, 20:54   

Martina napisał/a:
no na bank, jeszcze czego. brać kredyt na lodówkę. ostro by mnie musiało pogrzać..

Ja żyję w kraju, w którym nie każdego stać na zakup za gotówkę nowej lodówki czy pralki, więc ludzie korzystają z czegoś takiego jak zakup na raty i nie uważam tego za "pogrzany" pomysł.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-10-01, 01:08   

żyjemy w tym samym kraju, w którym mało kogo stać na cokolwiek ; } niemniej ja na kredyt to mogę wziąć komputer albo mieszkanie, a nie nową lodówkę. jak dla mnie to rzeczy typu lodówka są naprawdę nisko na liście rzeczy, które absolutnie muszę mieć. bez lodówki w ogóle kiedyś parę miesięcy funkcjonowałam i było to lepsze niż np. funkcjonowanie bez ciepłej wody (co też już przechodziłam z powodu awarii junkersa).

AstaLawista  

Wysłany: 2012-10-01, 01:21   

a ktoś może mi jasno i rzeczowo wyjaśnić o co chodzi z funkcją "no frost" w lodówkach? Sporo o tym słychać, ale co to tak naprawdę jest - to nie wiem ... warto w to inwestować czy lepiej kupić tradycyjną???

orelka  

Wysłany: 2012-10-01, 16:10   

No Frost polega na intensywnym krążeniu zimnego powietrza, za pomocą którego wilgoć jest usuwana z zamrażalnika, co zapobiega osadzaniu się szronu na przechowywanych produktach oraz lodu we wnętrzu urządzenia. Tyle.

Nie każdemu za gotówkę udaje się kupić, ale jest wiele możliwości i rozwiązań. Osobiście nie mam nic przeciwko ratom bo dzięki temu mogę kupić kilka sprzętów dobrej jakości na raz.

foremka  

Wysłany: 2012-10-09, 10:28   
   Polecający: google

Do każdego urządzenia kupowanego do swojego mieszkania trzeba mieć szczęście. Lodówka lodówce nie jest równa. Ja mam np lodówkź Amica i odpukać jestem z niej zadowolona, mam ją już kilka lat. A moja sąsiadka kupiła taką samą i wysiadła jej po miesiącu. Nie ma reguły na to,która lepsza, dobra będzie taka jeśli na dobrą trafimy. Elektryk,który przyszedł właśnie do siąsiadki naprawiać lodówkę, stwierdził, że długo nie pochodzi, bo w sklepie bywają czasami takie, które mają być jak najszybciej sprzedane, bez względu na to czy pochodzi klientowi trzy, czy pięc miesięcy. ;) Interes ma kwitnąć. Pozdrawiam.

orelka  

Wysłany: 2013-08-13, 07:32   

Odpukać to i moja lodówka LG już prawie ro chodzi dobrze, nie spodziewałam się, że no frost to taka wygoda i te komory, który wydłużają świeżość warzyw i wędlin są rewelacyjne jak dla mnie.

czekoladka  

Wysłany: 2013-08-25, 15:28   

Ja teraz też muszę kupić jakąś lodówkę, jak to jest z wysychaniem jedzenia w no-frostach? Faktycznie trzeba je przechowywać w zamkniętych pojemnikach by nie wyschło?

tulipan22 

Wysłany: 2013-08-29, 11:45   

Nie sądzę, żeby był z tym problem w tych lodówkach nowego typu. Są też specjalne szuflady utrzymujące właściwą wilgotność.

origami  

Tytuł: mangowy :3

Wysłany: 2013-08-30, 11:15   

No wystarczy podpytać pana w sklepie to na pewno powie co i jak :D

czekoladka  

Wysłany: 2013-09-11, 14:51   

Pan w sklepie to na pewno doradzi, ale niekoniecznie najlepiej;).
Co do tego no-frosta jeszcze - mi zależy, by w całej lodówce była właściwa wilgotność - no bo nie chciałabym się martwić, że otwarty jogurt mi wyschnie, bo go postawiłam na złej półce.

BridgitM 

Wysłany: 2013-10-24, 16:25   

Ja jestem świeżo po zakupie lodówki i wybór padł na model od Samsunga. Z zewnątrz prezentuje się doskonale, w kwestii praktycznej również nie mam jej nic do zarzucenia. Podczas researchu sporo czytałam w necie, na forach, a nawet w różnego rodzaju rankingach (pierwszy z brzegu tutaj, sporo ciekawych informacji: http://najlepsze-lodowki....ierpien-2013/). Po wyselekcjonowaniu grupy produktów, które pojawiały się w jak największej liczbie odpowiedzi, zestawien czy rankignów dowiadywałam się o nich jak najwięcej empirycznie. Pozdrawiam i życzę udanych wyborów:)

Odpowiedz do tematu