• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:22
Autor Wiadomość

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-01-27, 12:57   
   Polecający: Paulinaaa

Martina, widocznie nie masz takich zdolności kulinarnych jak np. ja;p
Martina napisał/a:
sos słodko-kwaśny z tych do nuggetsów
kurde, az sie głodny zrobiłem...

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-01-27, 18:09   

kanarinho napisał/a:
Bo pewnie nie jadłeś nigdy takich prawdziwych frytek własnej roboty, albo kupnych z jakieś dobrej firmy. Jedyne własnie co mi smakowało z tego typu jedzenia to longery.
Nah, o ile kupne frytki są dobre, bo są takie bardziej "mięsiste" niż te z Maca/Kfc, to frytki robione z własnoręcznie z ziemniaków nie są zbyt fajne.

HadeSS 

Tytuł: DEGENERAT

Wysłany: 2010-01-27, 18:10   

Czasem zjem sobie jakiegos hamburgera fakt, ale jak widze ilu młodych teraz żre te śmieci to tylko sie cieszę, że więcej dla mnie prawdziwego jedZenia ;-)

sanczopansa  

Wysłany: 2010-02-08, 23:09   

od czasu do czasu można, a nawet trzeba - aby zmienić sobie smak. Ja, od kiedy Burger King wrócił do pl, lubie sobie tam skoczyć coś na szybko zjeść, ale też bez przesady.

gromon123  

Wysłany: 2010-02-28, 19:50   

OO ciekawy pomysł ale jem takie coś tylko przy okazjach jakbym codziennie to jadł to by mi to zbrzydło. ;)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-07-29, 19:41   

Przyznam się, że ostatnio pierwszy raz w życiu miałam okazję skosztować wyrobów BurgerKinga. OMG, I LOVE THAT SHIT.
i teraz cierpię niepomiernie, bo do najbliższego BK mam jakieś 135 km (Opole) - 150 km (Częstochowa). to mięso smakuje zupełnie inaczej niż w McDonaldsie, frytki też mają jakoś dziwnie lepsze. smutno mi teraz, że się z Poznania wyprowadziłam, bo tam w Malcie otworzyli a nawet nigdy nie byłam ;/

MagdaLenka  

Tytuł: wariatka !

Wysłany: 2010-07-29, 19:44   

Koooocham Fast Foody :) W McDonaldzie i KFC bywam, ale w BurgerKingu niestety. Najczęściej bywam jeżeli jestem na zakupach, albo wracam/jade na wakacje :) W moim mieście jest jedynie KFC (na drugim końcu miasta - to do IKEI mam bliżej xD).

Co lubie? FRYYYYYTKI (najczęściej w towarzystwie McNuggetsów i Coli :) )

ins13 

Wysłany: 2010-07-30, 14:46   

Ja średnio lubię McDonald's. Jedyną rzeczą, która mi naprawdę smakuje u nich to truskawkowe McFlurry z Lionem. :)
KFC uwielbiam. Niestety refill nie jest do końca dobrym pomysłem, bo uzupełniam kubek cały czas (w końcu mogę dolewać ile chcę) i w dużych ilościach Pepsi w połączeniu z tłustymi kurczakami nie tworzy przyjemnej mieszanki w żołądku.
Burger King jest dobry, ale ostatnio 3 razy pod rząd dostałem zimnego, pogniecionego i niedobrego cheeseburgera przez co jakoś teraz nie ciągnie mnie do nich.

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2010-07-30, 15:29   

ins13 napisał/a:
truskawkowe McFlurry z Lionem. :)

Wszystko tylko nie truskawkowe McFlurry. :zly:

Ja chodzę do Mc/KFC głównie w towarzystwie, nie lubię sama siedzieć i się obżerać.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-07-30, 18:39   

ins13 napisał/a:
refill nie jest do końca dobrym pomysłem
Refill to dar niebios. Aczkolwiek działa czasem na niekorzyś klienta, bo automaty "wydają" za bardzo rozcieńczone napoje.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2010-07-30, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-07-30, 18:46   

ins13 napisał/a:
KFC uwielbiam. Niestety refill nie jest do końca dobrym pomysłem, bo uzupełniam kubek cały czas (w końcu mogę dolewać ile chcę) i w dużych ilościach Pepsi w połączeniu z tłustymi kurczakami nie tworzy przyjemnej mieszanki w żołądku.
nikt ci nie każe korzystać z tego ponad miarę. możesz, ale nie musisz. nie znasz swoich granic?

również uważam że refill to dar niebios. w McDonaldsie by się coś takiego przydało, bo mają dobrą colę, a nie to dziadoskie pepsi, no ale trudno.

ins13 

Wysłany: 2010-07-30, 21:19   

Cytat:
nikt ci nie każe korzystać z tego ponad miarę. możesz, ale nie musisz. nie znasz swoich granic?

Oczywiście żartowałem, bo dlatego też uważam, że KFC jest lepsze, bo można pić do woli, ale jak pić się chce po kubełku, to potem w żołądku są rewolucje. ;)

marasenha 

Wysłany: 2010-08-12, 15:40   

Ja lubię to żarcie, ale staram się jeść bardzo rzadko. Zawsze jak jadę na rynek napić się ze znajomymi, to mnie kusi, żeby do maca wejść i coś zjeść (pożreć bardziej pasuje :) ). Wolę jednak ryż z kurczakiem, choć takie śmieciowe jedzenie kusi swoim smakiem.

aemila  

Wysłany: 2010-08-23, 11:54   

Ważne, że dobre. Nie chcę wiedzieć jak to robią... :zdziwko:
Ostatnio zmieniony przez aemila 2010-08-23, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

Sophie 

Wysłany: 2010-09-14, 00:34   

Jak mac, to tylko lody i kawa. Żarcie w tych miejscach skutkuje u mnie nieprzyjemnościami żołądkowymi.

Odpowiedz do tematu