• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-12-27, 01:28
Autor Wiadomość

kajametrowska 

Wysłany: 2015-09-23, 07:49   

A ja jak mam ochotę na coś do przegryzienia to sięgam po ptasie mleczko. Uwielbiam klasyczne ptasie mleczko Wedla bo jestem zdania,ze jest wprost rewelacyjne. Delikatne,z zewnątrz czekolada.Do niedawna bylam przekonana,że najbardziej smakuje mi klasyczne ale spróbowałam również nowego ptasiego mleczka Wedla o smaku frappe i powiem Wam,że również jest bardzo smaczne.Oryginalne w smaku oraz jest pyszne szczególnie kiedy się je zamrozi.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-09-23, 11:04   

kajametrowska napisał/a:
ptasie mleczko

popiel 

Wysłany: 2015-09-30, 18:33   

Ja lubię te ptasie mleczko z wedla, ale chyba bardziej podchodzi mi zwykłe waniliowe. Jak lubisz w ogóle od nich słodycze to sobie kup czekoladę chruup. Chyba, że już jadłaś ją? :)

wosianka  

Wysłany: 2015-12-31, 20:44   

Z dań na szybko to ja na przykład lubię tosty, tylko ostatnio zepsuł mi się toster i szukam jakiegoś dobrego, żeby posłużył mi dłuższy czas. Myślałam o którymś z tych http://www.delonghi.com/p...uchenny/tostery Nie zdecydowałam się jeszcze ostatecznie, ale podobają mi się takie.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-01-12, 11:12   

Ja robiłam kiedyś sama ptasie mleczko. Było o niebo lepsze niż te sklepowe.

Yenna  

Wysłany: 2016-02-06, 11:05   

Ja w ostatnim czasie staram się nie podjadać słodyczy. Lubię oczywiście ale odchudzam się tak więc pozwoliłam sobie po nie sięgnąć tak raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu.
Staram się gotować codziennie ale wiadomo,że nie zawsze jest czas oraz pomocne wtedy okazują sie dania gotowe. Świetne na przykład zupki ma Profi, moja ulubiona to fasolka po bretońsku:
http://profi.com.pl/zupy/#p,fasolka-po-bretonsku

Zupa nie zawiera dodatkow i jest smaczna. Tak jak domowa. Mam zwykle zapas opakowań ( 2-3 ) w domu na wypadek jakby nie chciało mi sie niczego gotować.

karoska  

Wysłany: 2016-06-09, 03:55   

NA szybko to zawsze makaron z sosem np. bolońskim, primo gusto ma je pyszne, albo z pesto albo na słodko.

kłosek  

Wysłany: 2016-06-21, 00:00   

Makaron z sosami to i u nas szybkie danie a i zawsze smaczne i zdrowe :)

Kaszka 

Wysłany: 2016-06-30, 13:30   

no ja też często robię na szybko makaron z sosaem, kupuję najchętniej te sosy z primo gusto, bo są bardzo naturalne więc spokojnie nawet dzeciom je podaję.

kłosek  

Wysłany: 2016-07-20, 20:39   

Tak skład akurat mają dobry, a dzieciom też często robię makaron na słodko, z truskawkami i twarożkiem :)

kulturalnyjan 

Wysłany: 2016-08-05, 11:43   

Sam raczej nie jem gotowych potraw. No chyba jeśli już totalnie nie mam czasu na przygotowanie sobie czegoś do jedzenia. Zwykle na tygodniu gotuję po przyjściu z pracy ale wybieram potrawy mało skomplikowane i takie , ktorych przygotowanie nie zajmuje mi dużo czasu.

Polecam na przykłąd chińszczyznę z tego przepisu:
https://www.przepisy.pl/przepis/chinszczyzna

Wystarczy wrzucić składniki na patelnię, podsmażyć i już macie smaczne, gotowe danie. Którym można sie naprawdę najeść.

kłosek  

Wysłany: 2016-09-27, 14:46   

Ryz też lubię ale wole jednak bardziej makaron :)

Nelly  

Wysłany: 2016-11-14, 10:42   

Mnie tak na dobrą sprawę często zdarzają się posiłki w "locie" ale i tak staram się, aby były one pełnowartościowe. Dlatego w przypadku szybkich dań sięgam często po serek kozi chavroux http://chavroux.pl . Można po prostu zrobić z nim kanapkę, położyć na toście, albo pokusić się o zrobienie sałatki z dodatkiem warzyw. Ma on przede wszystkim delikatny smak, a zarazem jest bardzo sycący i co najważniejsze nie zawiera dużo kalorii ;)

Kaszka 

Wysłany: 2016-11-16, 23:03   

najprościej to może być makaron z pesto, ja znalazłam dobry z primo gusto więc już nawet nie robię sama w domu, bo ten jest bardzo smaczny, gotuję tylko makaron dodaję pesto i danie gotowe.

kłosek  

Wysłany: 2016-11-23, 16:04   

Też je kupuję, czasami do makaronu dodaję, mozzarelle w kulkach, pomidorki, pietruszkę, polewam oliwą z oliwe, sole i pieprzę i jeszcze czosnek dodaję.Też to jest smaczne :)

Odpowiedz do tematu