• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-12-27, 01:28
Autor Wiadomość

Better Fly 

Wysłany: 2008-06-16, 17:35   Na szybko, na teraz, na już!

Jesteście głodni, nie macie za dużo czasu... co przyrządzacie sobie do jedzenia w takich chwilach? Szybkie rozeznanie lodówki, czy coś kupnego ze sklepu?

Shy 

Wysłany: 2008-06-16, 21:49   

xx
Ostatnio zmieniony przez Shy 2009-08-11, 19:11, w całości zmieniany 1 raz  

Deminimis 

Wysłany: 2008-06-17, 12:10   

hmm u mnie często tak bywa... a w lodówce ciężko coś znaleźć hehe wiec raczej kierunek sklep :D

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-06-17, 15:51   

Najczęsciej szybką jajecznicę, albo paróweczki. To na ogół mam w lodówce. A jak nie to ide do holu akademika, do automatu z jedzeniem i posiłkuję sie batonami ^^'

Panna_Nikt  

Wysłany: 2008-06-17, 17:55   
   Polecający: google.pl

Psycho Krusher napisał/a:
Najczęsciej szybką jajecznicę,

Ja jak robię jajecznicę to mi cholernie długo schodzi;masełko,cebulka,szyneczka,pomidor,serek... :hyhy:

Ja przeważnie jem jogurty,parówki też,płatki,albo jak mi się chce to tosty lub garnek kislu :P

truskaweczka  

Wysłany: 2008-06-17, 19:43   

jak coś na szybko to kanapki, jogurty, ewent. spaghetti(czyli gotuję makaron i kupuję do tego gotowy sos) ;)

charon  

Wysłany: 2008-06-17, 19:45   
   Polecający: Colorblind

Na szybko jeść potrzebuję zwykle wtedy, gdy się za długo ociągam ze wstawaniem rano, a mam zajęcia, na których muszę być. Wtedy zwykle wypijam duży jogurt.
(...) The tiny strings inside our genome, they own us, they control us, and they torture us. Do not reproduce, do not support them, bring them to an end. Stop the agony of concious life, eradicate life.

Better Fly 

Wysłany: 2008-06-18, 12:33   

ja w ramach bycia biedną studentką (; P) w lodówce zawsze mam jajka i jogurty :) no i jeszcze w szafce gdzieś jakieś dania w 5 minut czy coś takiego... na szybko idealne! :) ostatnio zainwestowałam nawet w musli i zajadam rano z... oczywiście jogurtem :D

Deminimis 

Wysłany: 2008-06-19, 13:18   

Better Fly napisał/a:
ja w ramach bycia biedną studentką (; P) w lodówce zawsze mam jajka i jogurty :) no i jeszcze w szafce gdzieś jakieś dania w 5 minut czy coś takiego... na szybko idealne! :) ostatnio zainwestowałam nawet w musli i zajadam rano z... oczywiście jogurtem :D

czasami jak się jest w biegu takie danie w 5 minut uchroni przed śmiercią głodową :D a ja mam jeszcze warzywka ... zawsze można jakąc sałatkę zrobić :D

Better Fly 

Wysłany: 2008-06-20, 12:11   

Deminimis napisał/a:
czasami jak się jest w biegu takie danie w 5 minut uchroni przed śmiercią głodową

coś w tym jest ;)

a co do sałatek... to moja koleżanka kiedyś zrobiła właśnie z takiego dania w 5 min.. i muszę powiedzieć, że całkiem nowe, ale i dobre zastosowanie :D

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-06-20, 16:02   

co do szybkiego jedzenia to najlepiej służą do tego celu żelki, galaretki, zakupione w pobliskim sklepie - dobre, smaczne, szybko ;] bez żadnego mojego wysiłku. Ewentualnie na szybko robię nieciekawie wyglądającą sialamachę, która jest bardzo, bardzo pyszna - bardzo prosto ją przygotować, po prostu wrzuca się wszystko do patelni, co ma się pod ręką ;p ;p

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Hellblade  

Wysłany: 2008-06-20, 18:13   

Kiełbasa śląska i kawałek bułki - w krytycznych sytuacjach, chińska zupka :hyhy:

Deminimis 

Wysłany: 2008-06-20, 20:52   

o sałatce z dodatkiem dania w 5 minut nie pomyślałam, ale ciekawy pomysł, pewnie przy kolejnej okazji spróbuje zrobić :D jest na to jakiś konkretny przepis, czy liczy się kreatywność ??

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-06-20, 22:02   

Kanapki :D niezawodne, "spadające" kanapki. Może nie tak do końca na szybko, ale za to skutecznie zapychają. Artystyczne wrzucanie na chleb wszystkiego, co ma się pod ręką jest najlepszym sposobem na głód ;]

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Lola  

Wysłany: 2008-06-20, 23:57   
   Polecający: religia tv

na szybko to wrzucam co jest pod reka na patelnie ;p niezawodne ;p zazwyczaj np resztki makaronu, kiełbasa , serek troche keczupu i danie jak ta lala ;p
ewentualnie jajecznica albo omlet albo tosty!
z rana jak nie wiem co zjeśc to zawsze kupuje w tej samej piekarni bułke z dynią i do tego ( w sklepie obok, pozdrawiam!) jogurt z ziarnami. PYCHA

[ Dodano: 2008-06-21, 00:01 ]
A! No i tzw chleb na jajku czyli chleb krojony, jajko rozmemłane, sol , pieprz, patelnia , tłuszcz do smażena. Chleb bierzem , maczam w jaju z sola i pieprzem i na patelke bach. Upieczone do zrumienienia i dobre jak nie wiem ;]

Odpowiedz do tematu