• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kropcia 

Wysłany: 2015-05-29, 10:05   

DorotaK napisał/a:
indukcja, marzy mi się taka z panelem dotykowym i możliwością łączenia pól, że np. mogę duży garnek postawić na dwóch polach i z nich korzystać jednocześnie

A jest coś takiego ?
Fajne by to było do takich większych lub podłużnych garnków.

ciulecka  

Wysłany: 2015-06-01, 05:52   

Tak, jest jest. Świetna sprawa na święta, wiecie bigos, brytfanka itp :P polska kuchnia wymaga. Choćby ta http://www.mediaexpert.pl...tab_description

a_gatka 

Wysłany: 2015-06-01, 21:49   

Ale w jaki sposób się te pola łączy? Bo trochę to dla mnie niejasne..

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-06-16, 07:22   

kropcia napisał/a:
DorotaK napisał/a:
indukcja, marzy mi się taka z panelem dotykowym i możliwością łączenia pól, że np. mogę duży garnek postawić na dwóch polach i z nich korzystać jednocześnie

A jest coś takiego ?
Fajne by to było do takich większych lub podłużnych garnków.

Widziałam coś takiego na YT, aczkolwiek z tego co wiem to na chwilę obecną takie płytki są koszmarnie drogie.

a_gatka 

Wysłany: 2015-06-25, 08:39   

I tak i nie, bo jeśli potraktujemy je jako inwestycję na lata i pomysł na oszczędność (docelowo jest to jednak oszczędność energii), to okaże się, że wcale nie jest tak źle. ;)

lazygirl 

Wysłany: 2015-06-25, 22:55   

Indukcyjna bardzo ładnie wygląda lecz ja jakoś wolę kuchenki gazowe zresztą taką też mam w domu. Teraz zastanawiam się nad kupnem tej zmywarki http://www.mixmedia.pl/zm...d90eu,id-118235 . Czy zmywarka rzeczywiście bardzo ułatwia życie? Co myślicie warto wydawać na nią pieniądze?

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-07-10, 12:59   

a_gatka napisał/a:
I tak i nie, bo jeśli potraktujemy je jako inwestycję na lata i pomysł na oszczędność (docelowo jest to jednak oszczędność energii), to okaże się, że wcale nie jest tak źle. ;)

Mimo wszystko dla mnie jak na taki jednorazowy wydatek jest to ciut za dużo.

a_gatka 

Wysłany: 2015-07-31, 15:11   

No ale przecież są możliwości zakupu na raty. Myślałaś o tym? :)

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-08-14, 10:17   

Jestem przeciwna kupowaniu na raty, ponieważ nie lubię potem takiego spłacania.

a_gatka 

Wysłany: 2015-08-31, 23:50   

No wiesz, nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Jeśli wydatek jest zbyt duży, to pozostaje albo zakup na raty, albo rezygnacja z ciastka. Ja tam bym wolała je mieć. Zwłaszcza takie. :D

ciulecka  

Wysłany: 2015-09-01, 01:05   

Ja bym nie przesadzała z tą ceną, one nie są jakieś kosmicznie drogie, tragedii nie ma. Są raty zero procent, poza tym łatwiej spłacić, płacąc co miesiąc nie wielką kwotę. Płyta indukcyjna prędzej czy później się zwróci, bo są bardzo oszczędne, można sobie ustawić moc, wybrać opcję stop & go itp.

popiel 

Wysłany: 2015-09-13, 17:48   

Wiesz to zależy z jakiego miejsca skorzystasz, czy masz jakiś rabat, ile możesz wydać, itp. My akurat płytę kupowaliśmy markecie,

kropcia 

Wysłany: 2015-09-29, 11:42   

Płyta na pewno jest dość praktyczna, szczególnie przy małych dzieciach. Ups, praktyczna.. bezpieczniejsza. Choć by dlatego, że szybciej stygnie.
Co do kupowania na raty, dokładnie można teraz kupić w ratach 0%, gdzie kwota się rozkłada w czasie

przemasboss 

Wysłany: 2015-10-27, 21:59   

malaksiezniczka napisał/a:
Jestem przeciwna kupowaniu na raty, ponieważ nie lubię potem takiego spłacania.

Na przykład niektóre modele płyt indukcyjnych elctroluxa można dostać w niskich cenach. Jak nie chcesz się pakować w raty to po prostu oszczędzaj. Tylko według mnie lepiej zdecydować się na raty bo sprzęt mogę mieć od zaraz a z oszczędzaniem to różnie bywa:)

DorotaK  

Wysłany: 2015-10-29, 20:29   

Akurat jestem na bieżąco z zakupami agd i od siebie dodam, ze electrolux teraz zwraca część kasy za zakupy, nie wiem czy promocja obejmuje tez płyty, bo ja akurat kupowałam piekarnik. Po drugie, różnica cen miedzy indukcją, a ładną płytą gazową wcale nie jest tak ogromna, zwłaszcza, ze idą za nią spore oszczędności zarówno pieniędzy, jak i czasu, bo na indukcji gotuje się szybciej.

Odpowiedz do tematu