• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kajametrowska 

Wysłany: 2018-05-22, 05:56   Podajnik na ręczniki bawełniane

Gdzie będe w stanie zamówić pojemnik na ręczniki bawełniane? No wiecie, taki wykręcany

Yenna  

Wysłany: 2018-05-22, 06:52   

Podejrzewam,że znalazłabyś takie pojemniki w większych marketach budowlanych. Takich jak Obi czy Leroy Merlin Jeśli jednak zalezy CI na wyższej jakości to najlepiej jest zdecydowac sie na zamówienie porządniejszego pojemnika ( szczególnie jeśli będzie z niego korzystało więcej osób)

Skontaktuj się z nimi:
https://www.berendsen.pl/...kow-bawenianych
Po użyciu, ręcznik automatycznie zwija się w podajniku, chowając w ten sposób zabrudzony fragment.
Dzięki temu jest to higieniczne.

popiel 

Wysłany: 2021-02-17, 12:58   

Tak w temacie ręczników właśnie to używa ktoś z Was ręczników bambusowych? Mnie zależało na dobrej jakości ręcznikach i takich zacząłem szukać. Natrafiłem na stronie https://www.softcotton.pl...zniki-kapielowe na ręczniki bambusowe. Są one antybakteryjne i hipoalergiczne przez co doskonale sprawdzą się u alergików. Ręczniki te wykonane są w 40 procentach z włókna bambusowego i są one kilka razy lepsze od bawełny. Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Ostatnio kupiłem je mamcie w formie prezentu :) .

Odpowiedz do tematu