• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

santi 

Wysłany: 2019-05-28, 14:32   przekąski na podróż

Jakie przekąski bierzecie ze sobą w podróż? Nie przepadam za kanapkami, ciastka mnie zaraz zamulają a czasami jednak wychodzi się czy wyjeżdża na dłużej i nie zawsze jest czas gdzieś zjeść. Fajnie mi się sprawdzają wafelki ryżowe, krakersy i tubki z musem, kubuś ma bardzo smaczne i z dobrym składem. Jeśli owoce to winogrona, jabłka, coś co nie brudzi.

ola19  

Wysłany: 2019-06-14, 13:58   

Ja najczęściej biorę owoce.

Sophie 

Wysłany: 2019-07-12, 13:17   

Najczęsciej robię kanapki i herbatę do termosu.

Mirro33  

Wysłany: 2019-08-11, 13:54   

Na długa podróż warto wziąć sobie jakieś lekkie przekąski. Dobrze jest je jakoś solidnie zapakować. W podróży sprawdzają się lunch boxy. Można w nich wygodnie zapakować żywność różnego typu. Lunch boxy są bardzo szczelne, więc można w nich przewozić nawet produkty płynne.

santi 

Wysłany: 2019-09-17, 13:26   

kupilam lunchbox i kombinuję mocno co do szkoły brać, jak do tej pory sprawdzają się kubuś musy, orzechy, wafelki ryżowe, kanapki jakoś nie bardzo podchodzą mu i myslę co jeszcze innego pakować

Marlenka33  

Wysłany: 2020-12-09, 19:20   

Ja zabieram suszone owoce albo jakieś chrupki. Tylko nie zawsze to są zdrowe przekąski niestety.

Bibułkaa  

Wysłany: 2020-12-12, 22:37   

Te kulki zbożowe są genialne https://onedaymore.pl/sklep/kulki-zbozowe-pomidor-i-oregano/ ! Jak jeszcze nie próbowaliście to bardzo bardzo polecam. Koleżanka mnie w pracy kiedyś poczęstowała i teraz jak mamy z mężem jakiś wyjazd, dłuższą podróż to zawsze zabieramy do auta. Wygodne, w pojemniczku gdzie nic się nie wysypuje. Są różne smaki tych kulek, na stronie sklepu sobie zobaczcie. Mnie te z pomidorami najbardziej smakują. Mają też inne propozycje na przekąski w podróży, może musli?

ewelina546 

Wysłany: 2020-12-30, 21:09   

Oczywiście do każdej podróży trzeba być odpowiednio przygotowanym, ale przekąski to nie wszystko. Na stronie: https://sklep.medcalm.pl/produkt/travel-john-wielorazowe-torby/ znajdują się wielorazowe torby, które też warto mieć przy sobie przy takich podróżach.

Odpowiedz do tematu