• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

a_gatka 

Wysłany: 2014-02-28, 23:07   Robicie sushi?

Kochane kuchciki, jak u Was z sushi? Pozazdrościłam Omenie i chciałabym tak jak tu http://www.youtube.com/watch?v=avMGS1NW864. Myślicie, że trudno się nauczyć? Od czego zacząć??

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-03-11, 20:23   

Jeśli ma się odpowiednie składniki to na pewno, aczkolwiek jak dla mnie za dużo z tym roboty

majek88  

Wysłany: 2014-03-20, 10:26   

ja robilam sushi sama w domu pierwszw się rozwalało, a drugie wyszło super jak profesjonalne :)

fitnesiaczka  

Wysłany: 2014-03-23, 16:21   

agatka, dla chcącego nic trudnego ;) Jak się przyłożysz, na pewno zostaniesz mistrzynią sushi :D

Supełek  

Wysłany: 2014-03-26, 14:27   

Bardzo lubię sushi, robienie samodzielnie jednak mnie przeraża, zwłaszcza etap zakupów ;-) Ale mój tata robi pyszne sushi, tylko strasznie ciężko Go do tego namówić :P

abineczka  

Wysłany: 2014-03-26, 15:02   

Supełek napisał/a:
Bardzo lubię sushi, robienie samodzielnie jednak mnie przeraża, zwłaszcza etap zakupów ;-) Ale mój tata robi pyszne sushi, tylko strasznie ciężko Go do tego namówić :P

Ja mam podobnie tylko bez taty :(

przemasboss 

Wysłany: 2015-02-10, 20:56   

Mam coś dla sympatyków tego dania http://www.robimysushi.pl/konkurs Lubię sushi ale nie jest to moje ulubione danie:) ale w takich warsztatach bym mógł uczestniczyć:)

beatinka  

Wysłany: 2015-02-13, 18:34   

Wspaniały konkurs. Przemyślę udział. Dzisiaj idę na sushi do restauracji. Nareszcie!

DorotaK  

Wysłany: 2015-02-13, 19:21   

Lubię i robię, więc na pewno skorzystam :) Z paragonami tez problemu nie będzie, bo produkty mają naprawdę świetnej jakości.

groteska 

Wysłany: 2015-02-27, 15:21   

A ja jeszcze nigdy nie jadłam sushi. Taka sytuacja.

kajametrowska 

Wysłany: 2015-09-16, 13:42   

groteska napisał/a:
A ja jeszcze nigdy nie jadłam sushi. Taka sytuacja.

Serio nigdy nie jadłaś? To musisz nadrobić bo moim zdanie jest to jedna z najlepszych potraw ever. Pierwszy raz sprobowałam prawie 10 lat temu, do tej pory odwiedziłam chyba większość suszarni w Warszawie bo razem z mężem lubimy sobie raz na jakis czas wybrać się do jakiejś dobrej knajpy w mieście. Najsmaczniejsze sushi jest w Besuto. Jest to dość znana restauracja z kuchnią japońską w Warszawie ale powiem Ci,że nie jest tak drogo jak mozę się wydawać. Warto jest ją odwiedzić głównie w porze obiadowej bo można wtedy spróbować niedrogich zestawów lunchowych. Lunch kosztuje tam 30 zł i w tej cenie masz dwie rolki, zupę i jeszcze sałatkę kimchi.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2015-09-16, 19:11   

nie robię, jadłam raz porządne i raz jakiś drobniutki gotowy zestaw na lotnisku, bo za darmo do batona i soku dorzucili.
ogólnie mogę zjeść, ale nie żebym była jakąś ogromną fanką. i nie, żeby samemu robić...

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-09-16, 19:25   

Od sushi robią mi się skośne oczy a tego bym wolał uniknąć. Zresztą chui wi z jakiej zółtej rzeki te ryby są wyłowione. Wole lkalne przysmaki rybne z połowu pana Andrzeja.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2015-09-16, 19:25   

tyle się tego nawyrastało w mojej wiosce pod Opatówkiem, że może i kiedy bym się tam zaczaił, bo pamiętam raz kiedyś się nawinąłem, ale nic nie pamiętam, bo pijany byłem zresztą z resztą

sam nie, bo sie wstydze

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

dyt  

Wysłany: 2015-11-26, 22:02   

Jakoś do mnie przemawiają włoskie klimaty ;) mamy nawet z narzeczonym oraz ze znajomymi ulubioną włoską restaurację w Krakowie Trattoria Da Marco w której panuje śródziemnomorski klimat oraz można zjeść najlepsze włoskie potrawy.

Odpowiedz do tematu