• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

zaboleq  

Wysłany: 2015-03-16, 19:03   

Wyciskarka jest lepsza i to wszędzie piszą. Może jest więcej pracy z czyszczeniem i na soczek trzeba chwilę poczekać, ale zdecydowanie jest więcej witamin.

dovee  

Wysłany: 2015-03-22, 18:48   

już wiem że kupię wyciskarkę, prawdopodobnie humora - tylko pytanie czy warto kupować tą drugiej generacji - co ma za ulepszenia?

zaboleq  

Wysłany: 2015-04-27, 21:19   

Drugiej generacji! Zostawia mniej pulpy i łatwiej się myje :)

dovee  

Wysłany: 2015-04-28, 18:04   

zaboleq napisał/a:
Drugiej generacji! Zostawia mniej pulpy i łatwiej się myje :)

i w taką też zainwestowałam- było warto, najpyszniejsze soki jakie w życiu piłam i codziennie świeże :)

zaboleq  

Wysłany: 2015-04-28, 20:53   

Tak jak już wcześniej pisałam, na taki sprzęcie nie ma co oszczędzać. Hurom daje Ci 10 lat gwarancji, to znaczy, że naprawdę są pewni tego co robią.

kajametrowska 

Wysłany: 2015-04-29, 08:29   

Wyciskarka również dobrze radzi sobie z twardymi owocami. To,że nadaje się tylko do cytrusów to mit, w który nie warto jest wierzyć.
Zerknij sobie na stronę:
http://vita-my.pl/blog/11...okowirowka.html

Znajdziesz tam dobry artykuł, który porównuje te dwa urządzenia. Wyciskarkę oraz sokowirówkę. Najważniejsza to to,że sokowirówka tnie owoce, mieli je a wyciskarka wyciska sok. Dzięki temu sok nie traci dobrych właściwości , witamin, enzymów no i można go dłużej przechowywać schłodzony w lodówce.

Wada to cena ponieważ wyciskarka jest trochę droższa .Moim zdaniem warto jest jednak zainwestować.

zaboleq  

Wysłany: 2015-05-05, 19:32   

Moim zdaniem też warto zainwestować, tym bardziej, że nie kupujesz sprzętu na jeden sezon, a na bardzo długo.

Yenna  

Wysłany: 2015-05-12, 12:38   

Oczywiście,że tak. Poza tym w ciągu roku dość dużo wydajemy na napoje słodzone oraz soki ze sklepu. Taki świezy sok jest o wiele tańszy szczególnie jeśli używamy owoców sezonowych oraz bez porównania lepszy.
Sama zamawiałam wyciskarkę tutaj: http://www.eujuicers.pl/p...-jednoslimakowe . Nie była ona za specjalnie droga ponieważ dałam za nią niecałe 1600 zł. Konkretnie ten model:

Radzi sobie ze wszystkim. I z owocami i z ziołami i z twardymi warzywami.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-05-14, 21:21   

Ja co dwa, trzy dni przygotowuję sobie jakiś sok w sokowirówce i zdecydowanie polecam ten sprzęt, mimo, że zajmuje trochę miejsca.

terakota 

Wysłany: 2016-05-24, 13:21   

Zdecydowanie sokowirówka:)
Spójrz sobie na te wyciskarki do soków.
Ogólnie dla mnie to jeden z ciekawszych wynalazków, a jakie bogactwo witamin

wosianka  

Wysłany: 2016-06-25, 01:31   

Ja mam akurat sokowirówkę, ale marzę o wyciskarce. Szczególnie uwielbiam egzotyczne owoce i mam takie wyobrażenie, że w wyciskarce lepiej by z nich można wydobyć całe bogactwo. Może to tylko moja imaginacja, bo po prostu to, czego się nie ma, wydaje się zawsze lepsze od tego, co się ma. A zdania, jak widzę, są podzielone.

owsiana  

Wysłany: 2016-07-25, 14:21   

Wyciskarka jak najbardziej. W internecie masz mnóstwo informacji dlaczego jest lepsza od sokowirówki. Na http://www.ekosklepbio.pl/ znajdziesz świetnej jakości wyciskarki w dobrych cenach. Wiem, ze sokowirówki są tańsze ale niestety mają negatywny wpływ na zawartość witamin w soku i marnują sporo warzyw i owoców.

slowianka  

Wysłany: 2016-08-27, 22:33   

wyciskarka, bo nie wytrąca witamin. Ja w sezonie korzystam wyłącznie z wyciskarki, poza sezonem kupuję gotowe soki. Dziecku daję zazwyczaj soki dla dzieci ROKO Fun, bo zawierają dużo witamin, a nie mają dodatku białego cukru. Wg mnie to lepsze niż sztucznie podtrzymywane owoce i warzywa poza sezonem. ROKO Fun nie zawierają konserwantów.

Daniel45  

Wysłany: 2016-12-07, 14:21   

Jestem całkowitym zwolennikiem wyciskarek do soków. Dzięki temu zawsze z rana możemy mieć pyszny sok ze świeżych owoców. Kupowanie takich produktów.Sprawia że nasze odżywianie jest dużo zdrowsze. Przeglądałem tutaj https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/biochef/1/full/5?url=biochef oferty na wyciskarki i już konkretny model mam na oku.

kora0 

Wysłany: 2017-02-05, 10:35   

Wyciskarki do soków są lepsze bo można dzięki nim robić też soki z miękkich owoców takich jak banany czy winogrona. Poza tym są znacznie bardziej ciche jeśli chodzi o ich pracę. Dobre wyciskarki możecie kupić na przykład tutaj: https://hurom.com.pl/pol_m_Seria_Wszystkie-182.html, moja znajoma mówi, że świetnie pracują.

Odpowiedz do tematu