• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mariuszm 

Wysłany: 2016-03-13, 16:30   Ulubione przekąski

Hej. Jakie są Wasze ulubione przekąski na przykład podczas oglądania filmu?

Yenna  

Wysłany: 2016-03-15, 11:39   Re: Ulubione przekąski

mariuszm napisał/a:
Hej. Jakie są Wasze ulubione przekąski na przykład podczas oglądania filmu?

Ja mam swoje ulubione przekąski a maż swoje. Maż lubi paluszki i czipsy.Ja nie przepadam za takimi słonymi przekąskami .Zdecydowanie bardziej wolę słodkie przekąski. Czekoladę czy ptasie mleczko. Wydziela to u mnie duze dawki endorfiny. Moja ulubioną czekoladą jest czekolada Karmellove Wedla. Pozwolę sobie tutaj dać zdjęcie co wczoraj wieczorem upolowałam

Jest to chyba jedyna czekolada, którą jestem w stanie zjeść w całości. W smaku pycha. Wypróbowalam kilka wersji Karmellove Wedla ale najlepsza moim zdaniem jest tak klasyczna.

aniusia82 

Wysłany: 2016-03-15, 12:22   

Ja zazwyczaj staram się jeść zdrowo, ale nie zawsze się da, no i kto nie dałby się skusić słodkim przekąskom? Ja najczęściej zajadam się chipsami, albo jakimiś ciastkami, czasem podjadam też słonecznik. Czekolady unikam, bo moje zęby jej nie znoszą... niestety :(

beatinka  

Wysłany: 2016-03-15, 15:26   

Ja podjadam wafle ryżowe, grissini i popcorn. To ostatnie - nałogowo.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-03-23, 08:45   

Też zaczęłam jeść dość sporo popcornu. Koleżanka powiedziała mi, że najlepiej robić go w garnku i miała rację - teraz w bardzo krótkim czasie jestem w stanie go zrobić.

Nelly  

Wysłany: 2016-08-24, 15:25   

Powiem Wam szczerze, że gdybym miała oglądają np. jakiś film sięgnąć po chipsy, zdecydowanie wolałabym przygotować np. jakieś koreczki, albo małe kanapki z chlebkiem razowym. Najczęściej do ich robienia wykorzystuję różne warzywa i serek kozi chavroux. Ma wyjątkowy, delikatny i śmietankowy smak, a co najważniejsze jest to produkt niskokaloryczny, a także bogaty w wapń, kwas foliowy oraz witaminy.

oldboy  

Wysłany: 2016-09-12, 09:03   

Ja już chyba nie pamiętam kiedy kupiłem sobie chipsy do oglądania filmu. Jestem na diecie i staram sie unikac takich rzeczy. Kiedyś sie tym nie przejmowałem i utyłem prawie 15 kilogramów. Teraz dzięki diecie oraz dzięki intensywnym ćwiczeniom udało mi się wrócić do starej wagi i nie zamierzam tego zaprzepaścić z powodu głupich zachcianek ;)
Jeśli macie ochotę na jakaś przekąskę to zróbcie sobie jakąś sałatkę.Będzie mniej kaloryczniej i smaczniej. Świetna jest ta sałatka z tuńczykiem:
https://www.przepisy.pl/p...ka-z-tunczykiem
Często robimy sobie z żoną na wieczór na kolację, zdarza sie równeiż przygotować to na imprezę:

malaksiezniczka  

Wysłany: 2016-09-12, 09:58   

Dobrze wygląda ta sałatka. Szkoda tylko, że jest z tuńczykiem.

beatinka  

Wysłany: 2016-10-25, 10:29   

Tylko przygotowanie takiej sałatki zajmuje trochę czasu. Czasami lepsza jest szybsza przekąska, która nie wymaga tyle pracy. Jeśli szukacie czegoś do biura, do klubu fitness lub w podróż, to koniecznie zerknijcie na stronę: http://merzdorf.pl/strona/o-merzdorf. Tam macie smaczne, zdrowe i niskokaloryczne, ale wysokobiałkowe kawałki kurczaka.

sylwia4012 

Wysłany: 2016-12-14, 18:51   

Uwielbiam śledzie, pod każdą postacią. Ostatnie odkrycie to te https://www.przepisy.pl/p...ynka-z-majonezu - znikają szybciej, niz powstają :) Na imprezki czy spotkania w gronie znajomych idealnie się nadają.

renia12 

Wysłany: 2016-12-20, 15:54   

Ja wręcz przepadam za słonymi przekąskami :) Dlatego też najczęściej tak wyglądają moje "deserki" :) Najczęściej sięgam po jakieś przekąski z grilla, a natchnienia na takie dania szukam tutaj https://grill360.pl/ - mają tam bardzo fajne przepisy :) Sprawdźcie :)

a_gatka 

Wysłany: 2016-12-29, 12:14   

Na imprezach znikają mi błyskawicznie kulki z winogron w kozim serze chavroux i orzechach. :) Robi się je błyskawicznie i są pyszne! :) http://chavroux.pl/kulki-...erze-orzechach/

ziomek12  

Wysłany: 2017-01-16, 15:43   

Ja lubię jeść paluszki i krakersy

malaksiezniczka  

Wysłany: 2017-01-17, 09:34   

O, te kulki winogron wyglądają ciekawie. Muszę zobaczyć ile czasu zajmuje ich przygotowanie.

fate  

Wysłany: 2017-03-25, 08:24   

Ja z wyborem przekąsek nie mam problemu odkąd wiem gdzie kupić ser koryciński takie przekąski mogę jeść codziennie i mi się nie znudzą :)

Odpowiedz do tematu