• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

mezon 

Wysłany: 2014-07-17, 06:21   Ulubione restauracje

Czyli gdzie warto zjeść, dlaczego i za ile ?

spiderman 

Wysłany: 2014-07-17, 10:54   

Bardzo lubię stołować się w barach mlecznych... Jak typowemu Polakowi smakuje mi najbardziej schabowy z ziemniakami lub inne tego typu dania kuchni rodzimej. Od czasu do czasu lubię pójść do Nord Fish, KFC lub McD - ale to tylko sporadycznie, bo jedzenie jest tam ekstremalnie niezdrowe :)
Jeżeli chodzi o restauracje, to miło byłem zaskoczony po wizycie w restauracji hotelowej BW Portos. Było całkiem smacznie i niedrogo. Na http://www.bwportos.pl/ znajdziecie aktualne menu.

angiella  

Wysłany: 2014-08-04, 17:33   

Ja jak już robię wypad ze znajomymi do restauracji to tylko Mekong w Krakowie świetne orientalne dania i najważniejsze że nie drogo a duże porcje.

bulbulator  

Wysłany: 2014-08-12, 13:36   

Hmm, pewnie zależy o jakie miasto pytasz. Jestem z Lublina i przepadam za kuchnia japońską, więc często bywam w Takami Sushi, bo mają tam świetny klimat (pływające łódki przy barze!) Jeśli ktoś jest zainteresowany i będzie w okolicach Lublina, to podaję linka do strony: http://takamisushi.pl/

Dżejkob  

Wysłany: 2014-08-13, 15:37   

O, ja też byłem w Takami, faktycznie bardzo fajna restauracja, potwierdzam. I nie tylko klimat/wystrój maja świetny, ale jedzenie również ;)

Soniaa  

Wysłany: 2014-08-29, 14:10   

Ja uwielbiam Sushi, dlatego każdą restaurację jaką tylko spotkam odwiedzam. Lubię też chińskie, tajlandzkie i hinduskie jedzenie - niestety nie wiele takich restauracji można spotkać w Polsce :(

Straho  

Wysłany: 2014-08-31, 09:26   

Nie jadam w restauracjach, chyba, że stypa - to wtedy idę.

bulbulator  

Wysłany: 2014-09-03, 14:35   

Apropos sushi,to zamówiłem też ostatnio na telefon z Aori Sushi i byłem szczerze zdziwiony,że było tak dobre, bo przeważnie jedzenie na telefon kojarzyło mi się z lipnymi potrawami, a tu było równie dobre jak w restauracji.

kawanalawe  

Wysłany: 2014-09-25, 17:12   

Ja różnie, najczęściej włoskie, ale lubię gotować, więc często jadam smakołyki w domu :P

lazygirl 

Wysłany: 2014-10-11, 14:09   

Ja nawet nie muszę nigdzie wychodzić. Mój mąż ostatnio zrobił mi prezent -niespodziankę i przygotował mi kąpiel i romantyczną kolację:)
I kto powiedzial, że mężczyzna nie potrafi?:))

popiel 

Wysłany: 2014-12-13, 10:40   

Moim zdaniem nieważne gdzie, ważne że w dobrym towarzystwie :) My ze znajomymi często spotykamy się u kogoś z nas w domu weekend i po prostu siedzimy, pijemy piwko, rozmawiamy. Jak już zamawiamy jakieś jedzenie to często pada na http://www.dostawa.pizzadominium.pl bo są jedyną z niewielu sieciówek, która ma taki wybór, ceny no i dowozi do domu. A w lokalu zniżki dla studentów co też się chwali :D

malaksiezniczka  

Wysłany: 2015-01-14, 13:58   

Ostatnio bardzo głośno mówi się o restauracjach w których szefami kuchni są byli uczestnicy Top Chef. Byliście kiedyś w takiej? Ja mogę polecić Maniana w Chorzowie.

Odpowiedz do tematu