• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-24, 18:23
Autor Wiadomość

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-04-15, 02:39   

kocia napisał/a:
kurczaczek z ryżem i warzywami, grzybowe risotto a ostatnio wpadłam na takie fajne danie do mikrofalówki polędwiczki z kurczaka w pomidorach...
W porównaniu z nimi na korzyść chińskich zupek przemawia jeden zasadniczy argument: CENA. Ryż, warzywka i kurczaczki w postaci dania do mikrofalówki są wybitnie nie na studencką kieszeń. Nie mówiąc już o tym - ilu studentów posiada w swoim gospodarstwie mikrofalówkę??
Sol napisał/a:
Nawet w obliczu pustki w lodówce wolę bułkę niż zupkę z torebki ;P
Zupka lepiej zapycha - cenne w przypadku bidowania pod koniec miesiąca ;]

grlało, matulu

charon  

Wysłany: 2008-04-15, 02:50   
   Polecający: Colorblind

sis napisał/a:
Zupka lepiej zapycha - cenne w przypadku bidowania pod koniec miesiąca ;]

Ja nie biduję, ale mam czasem takiego lenia, że nie chce mi się kanapeczek robić. Wtedy tylko nastawić czajnik i zalać. Albo schrupać makaronik, gdy się nie chce nawet tego.

Ostatnio zrobiłem taki eksperyment. Kupiłem 2 ostre zupki. Od jednej schrupałem makaron na sucho. Do drugiej, zrobionej poprawnie, dodałem przyprawy z tych 2 zupek, żeby była jeszcze ostrzejsza. Nieźle smakuje. Polecam.
(...) The tiny strings inside our genome, they own us, they control us, and they torture us. Do not reproduce, do not support them, bring them to an end. Stop the agony of concious life, eradicate life.

Berger  

Wysłany: 2008-04-15, 19:51   

charon napisał/a:
Ostatnio zrobiłem taki eksperyment. Kupiłem 2 ostre zupki. Od jednej schrupałem makaron na sucho. Do drugiej, zrobionej poprawnie, dodałem przyprawy z tych 2 zupek, żeby była jeszcze ostrzejsza. Nieźle smakuje. Polecam.

Próbowałem... liczyłem na coś mocniejszego...
O wiele lepszy efekt daje napicie się tabasca :) Wtedy już czuć, że piecze...
Albo ostre papryczki :>

IcyDruG 

Wysłany: 2008-04-15, 20:44   

Zupki chińskie jem zamiast chipsów. tyle

Zombwbij  

Wysłany: 2008-04-16, 09:59   

kocia napisał/a:
polędwiczki z kurczaka
To kurczaki mają polędwiczki? :zdziwko: Czego to ta genetyka nie robi... :P

Jadam takie coś jedynie sporadycznie. Nie mam większych zastrzeżeń, ale wolę kanapelki :)

Dickens 

Wysłany: 2008-04-22, 18:54   

ja lubię bardzo złotego kurczaka vifonu chyba i ser w ziołach knorra. od tego to jestem uzależniona, tym bardziej że co i rusz jakieś konkursy robią na www.knorrnule.pl :)

Leilah  

Wysłany: 2008-04-22, 20:27   

ohh,ja też uwielbiam potrawy na szybko;] vifona pyszne są pomidorowe zupki,a z knorra ser w ziołach i gorące kupki-pomidorowa z makaronem.mają jakoś swój urok;]

kochanica Karczocha^^

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-04-22, 20:49   

A ja dziś wykminiłem "Kociołek" (czy cuś) z Łowicza, całkiem spory słoik, z ryżem, sosem, kiełbasą, cebulą i innymi produktami... całkiem dobre, aczkolwiek cena (7zł) cokolwiek zaporowa. No ale przeca, nie samymi ziemniakami człowiek żyje :]

Dickens 

Wysłany: 2008-04-26, 20:08   

eh, mięsa kupnego gotowego niewiadomo jakiego pochodzenia to bym nie ryzykował... zupki to innego rodzaju chemia... ;) chemia smaczna i czasem też i pożyteczna, jak się co ustrzeli konkursowo :)

[ Dodano: 2008-06-06, 14:04 ]
a ja odkryłam nowy smak - gulasznikoff. mogłabym jeść na okrągło :szok: http://img411.imageshack....warszawafh1.jpg

nwm 

Wysłany: 2009-08-25, 17:46   

Vifony nigdy mi nie wchodziły, jedyne co preferuję z szybkich zupek to knorry i amino pomidorowe z tym, że knorr moim zdaniem lepszy jest. Wszelkie potrawy na szybko są jednak za drogie jak na moją kieszeń, wolę zainwestować w nieobrobione składniki i samemu coś sobie upichcić.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-08-25, 17:57   

Unikam potraw z torebki. Jakoś im nie ufam.

BlackHeroine  

Wysłany: 2009-08-25, 18:00   

Jednak ja wolę gotować sama... zupki błyskawiczne jakos pałaszuje z oporem a innym gotowym produktom jakoś nie wierzę.. no ale jesli okoliczności wymagają pałaszowania to trundo;) jem co akurat jest pod ręką;)

.. and I like Habanero peppers xP

polinea  

Wysłany: 2010-11-24, 00:46   

Zupki chińskie to zbawienie wszystkich studentów na tym świecie. Nie wyobrażam sobie co ja bym bez nich zrobiła. Nie są one ani smaczne, ani zdrowe, ale przynajmniej brzuch zapełniają. No i do tego jest to najtańszy i najszybszy obiad jaki można sobie zrobić.

Royal Hostel 

Wysłany: 2010-11-30, 07:00   

Ja też najbardziej lubię zupy z Vifona ewentualnie Knorr też nawet dobre robi szczególnie Ser w Ziołach. Nie jadam ich często, ale jak każdemu studentowi czasami trafia się dzień gdzie na zjedzenie czegoś ma się niecałe 10minut i wtedy takie zupki potrafią uratować życie :)

Akselrodi  

Wysłany: 2010-12-12, 15:49   

Ja też nie jadam często bo się po nich troche źle czuje, ale są momęty w życiu każdego człowieka... Najbardziel lubie sobię takiego Vifonka troche ulepszyc poprzez zagotowanie go z cebulką i na przykład jajkiem albo żółtym serkiem :)

Odpowiedz do tematu