• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Sinna 

Wysłany: 2018-02-22, 22:51   Prawnik z Krakowa - sprawa spadkowa

Cześć,
szukam sprawnego prawnika, który podjąłby się sprawy spadkowej w sądzie. Póki co słyszałam tylko jedno nazwisko p. mec. Węgrzynowicz-Cichońska. Jestem szczególnie ciekawa Waszych opinii o niej, czy ktoś coś wie? Ja słyszałam dużo pozytywów, dlatego chcę zweryfikować?

ola19  

Wysłany: 2018-02-26, 10:40   

W Krakowie jest wielu prawników. Jest w czym wybierać.

margo903 

Wysłany: 2018-09-22, 11:30   

Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na gptogatus.pl . To adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi w jednym miejscu. Dobre opinie o nich w sieci mówią same za siebie. Pomogą rozwiązać każdy problem i mają bardzo dobre podejście do każdego klienta.

ewelina546 

Wysłany: 2018-11-28, 18:49   

Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na https://kancelarialexa.pl/ . To świetni specjaliści którzy zajmują się sprawami związanymi z ochroną majątku. Egzekucje komornicze, bankowe czy skarbowe to dla nich codzienność. Wygrali wszystkie sprawy przeciwko komornikom. Na stronie można sobie doczytać więcej szczegółów.

kubam  

Wysłany: 2019-01-29, 23:04   

Poczytaj sobie tutaj https://zachowek.biz.pl o spadkach. Będziesz wiedzieć co i jak załatwić. Jeśli w rodzinie jest zgoda, to można temat zakończyć u notariusza. Jak są jakieś problemy i niedomówienia, to czeka cię sąd. Zerknij sobie na blog. Być może znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania.

Mirro33  

Wysłany: 2019-03-13, 10:44   

Oj niestety jeśli chodzi o spadki to z reguły bez pomocy doświadczonego prawnika się nie obejdzie. Jak chętnych do przejęcia spadku jest wielu to raczej ciężko się porozumieć samodzielnie. Sprawy spadkowe w Krakowie doskonale rozwiązują adwokaci z Krakowskiej Kancelarii. Jeśli szukacie wsparcia to warto do nich udać się po pomoc. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta każdą sprawę prowadzą bardzo rzetelnie i walczą do samego końca.

Sophie 

Wysłany: 2019-08-20, 07:04   

Czy ten adwokat zajmuje się również prawem rodzinnym, gdzie sprawdzić jakie ma specjalizacje? Znajoma ma trudną sytuację rodzinną. Wysłałam jej najogólniejszy artykuł https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-adwokat-rodzinny-czym-zajmuje-sie-prawo-rodzinne/ na ten temat. Czekam co zadecyduje. Czekają ją poważne zmiany.

adam987 

Wysłany: 2019-11-07, 18:14   

W Krakowie świetne notowania ma kancelaria prosperitas. Wiem co mówię bo sam korzystam z ich pomocy w odzyskaniu od banku nadpłaconej kasy przy kredycie frankowym. Po spotkaniu uwierzyłem że nie wszystko stracone, że bank jest równorzędnym partnerem, a nie panem świata który dyktuje warunki.

Odpowiedz do tematu