• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2018-12-18, 15:15   Sklep z armaturą sanitarną w internecie

Czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone sklepy w necie, w których zamówię wszystko pod remont łazienki od a do z ? z góry dzięki, bo zależy mi na sprawdzonych namiarach.

kermitt  

Wysłany: 2018-12-18, 15:35   

markety budowlane? Chyba najtaniej jest.

BigKing 

Wysłany: 2018-12-29, 21:46   

Sklep Łazienka Plus. Wpisz w necie i zobacz sobie na stronce co mają. Ja tam zamawiałem wszystko do swojej łazienki, a potem jak robiłem remont łazienki w swoim biurze.
Dwukrotnie byłem zadowolony. Przede wszystkim dla mnie plus za to, że mają bardzo duży wybór, różnych producentów, więc jest w czym wybierać. Dzieki temu przedział cenowy też jest bardzo zróżnicowany.
Jak chcesz tanio to znajdziesz tanio. Jak chcesz droższych producentów, to też mają. Często też robią różne promocje, więc warto śledzić.

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2018-12-30, 18:46   

Kermitt, do marketu budowlanego mam daleko. Chcę to załatwić przez neta. Poza tym, wcale mi nie zależy na najtańszym szajsie, tylko na tym, żeby cały ten łazienkowy sprzęt był porządny, z gwarancją itd. nie chcę za rok znów robić remontu, bo coś nie działa, popsuło się itd.

Bigking, dzieki bardzo za konkretną odpowiedź. A powiedz mi jeszcze jak jest w tej łazience plus z czasem oczekiwania na zamowienie, złożone w necie?

BigKing 

Wysłany: 2018-12-31, 10:04   

Wszystko zależy od tego co zamawiasz. Bo niektóre rzeczy masz dostępne od ręki a niektóre są na zamowienie i trzeba czekać. Ale zawsze przy produkcie masz napisane jaki jest czas oczekiwania na daną rzecz, więc nie kupujesz w ciemno, tylko masz wszystko jasne. Ja jak zamawiałem do tych dwóch łazienek to nie było problemu, wszystko co chciałem mieli na magazynie. Zamówienia otrzymałem chyba 2-3 dni po zamówieniu.

margo903 

Wysłany: 2020-02-18, 20:42   

Jeśli chodzi o wyposażenie łazienki, to armatura łazienkowa excellent ze sklepu łazienki murlowscy jest ekstra. Jest nie droga, ale za to bardzo elegancka i dobrej jakości. Na pewno będziesz w stanie wybrać tutaj coś pod swój gust.

ewelina546 

Wysłany: 2020-10-16, 21:27   

Aktualnie moim największym problemem, jeśli chodzi o remont łazienki jest to, aby wybrać odpowiednią kabinę prysznicową. Niestety troszkę muszę się nagłowić, ponieważ mam małą łazienkę, zależy mi na czymś oryginalnym i nie wiem do końca, co wybrać. Oczywiście szukam przede wszystkim informacji online i trafiłam na bardzo fajny artykuł na stronie http://4architekci.pl/odp...wa-do-lazienki/ . Czytam właśnie na temat odpowiednich kabin prysznicowych do różnych łazienek i już jakiś zalążek pomysłu się pojawia.

Odpowiedz do tematu