• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marwin4  

Wysłany: 2011-06-28, 17:18   Prezent dla dziewczyny

Hej
Chciałbym kupić prezent dziewczynie. Najlepiej jakąś sukienkę na lato. Możecie mi polecić jakiś dobry sklep internetowy?

Dziękuje Bartek

sylwia17  

Wysłany: 2011-06-29, 13:20   

Możesz poszukać na allegro... Ostatnio moja koleżanka zamawiała sukienke i bardzo ładna jej przyszła ;)
Tylko musisz dobrze czytać, bo są tam ogłoszenia ze sklepów, i tam sobie wybierzesz fajna sukienke ;)
Życze powodzenia ;)

jolitka 

Wysłany: 2011-06-30, 11:03   

na allegro zawsze się coś znajdzie. Możesz iść z twoją dziewczyną też na zakupy, a więc ona sobie może sama wybrać sukienkę. To by mi się podobało :)

sylwia17  

Wysłany: 2011-06-30, 14:02   

No w sumie tez można tak zrobic ;)
Ale możesz pierwsze poszukac na allegro ;) ;P

polinea  

Wysłany: 2011-07-04, 14:39   

Chcesz jej kupić sukienkę? A może lepszym prezentem dla dziewczyny będzie ładna bielizna? Oczywiście taka z wyższej półki. Firma Christies ma takie, które idealnie nadają się na prezent. Wiem, że krakowski butik ModaEIntima ma je w swojej sprzedaży. Pracuje tam bardzo miła obsługa, która na pewno pomoże Ci wybrać taką bieliznę, która spodoba się Twojej dziewczynie.

qarolina  

Wysłany: 2011-07-11, 15:43   

bielizna też jest dobrym pomysłem, ale jeśli dziewczyna uprawia jakis sport to warto by było sprawić jej jakiś praktyczny prezent, który na pewno by ją ucieszył, myślę, że wbrew pozorom kobiety lubią dostawać praktyczne prezenty , ja bym polecała buty sportowe, jeśli nie na biegi do na fitness, teraz dobre ceny znajdziesz na newbalance.pl

marwin4  

Wysłany: 2011-07-18, 13:33   

Kupiłem jej bieliznę i sukienkę :) Mówiąc kupiłem mam na myśli " idziemy do sklepu wybierz co chcesz " :D
Dziękuję za wszystkie rady :)

bluemagic72  

Wysłany: 2012-06-23, 12:38   

Ja myślę, najlepszym prezentem będzie biżuteria srebrna albo jakiś dobry kosmetyk czy perfumka. To się zawsze sprawdza:)

pomidorowka  

Wysłany: 2013-02-21, 09:57   

zawsze można iść z dziewczyną do centrum handlowego i obserwować ją: zobaczyć co jej się podoba, co ją zainteresuje, a potem to kupić :)

Onomatopeja  

Tytuł: Skromniś

Wysłany: 2013-05-14, 10:48   

Żeby kupić dziewczynie sukienkę i jeszcze dobrze ją wybrać gustowo i rozmiarowo, to trzeba miec odwagę i talent.
Bez dwóch zdań:)

Mój facet w życiu by nie utrafił, no way.
Już prędzej wybrałby jakąś fajną biżuterię, gdybym mu podała namiar na tani sklep (np lipgold) ale i tu miałabym wątpliwości czy dobrze by mi dobrał rozmiar pierścionka do palca. Choć ten da sie jeszcze dopasować po fakcie, a z kiecką trudniej.
Zdecydowanie.

galanteria-pl 

Wysłany: 2013-12-07, 16:25   

Galanteria.pl to #sklep internetowy oferujący naprawdę wyjątkową galanterię skórzaną. W naszej ofercie znajdziesz #torebki, #portfele, #torby męskie oraz #paski w większości wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Stylowe wzory, nieskazitelny wygląd, perfekcyjne wykonanie, rewelacyjne fasony. Sklep dla ludzi, którzy cenią nieprzeciętność, doskonałość oraz wysoką jakość. Gorąco zapraszamy!

groteska 

Wysłany: 2013-12-28, 14:17   

Ja polecałabym Ci serdecznie sprzedajemy.pl bo można tam znaleźć naprawdę ciekawe i oryginalne ubrania(zarówno nowe jak i używane) za całkiem niewielką cenę. Sama kiedyś znalazłam tam naprawdę śliczną sukienkę z której byłam niezmiernie zadowolona i która jeszcze dość długo sprawdzała się na różnych imprezach, do póki przypadkiem(to trzeba mieć talent) nie rozdarłam jej, przechodząc przez płot.
Ostatnio zmieniony przez groteska 2013-12-28, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  

krystianka  

Wysłany: 2014-01-09, 14:46   

moim zdaniem biżuteria zawsze się świetnie sprawdza w formie prezentu :) dużo fajnych i nietuzinkowych kolczyków i bransoletek jest w sklepie jubilea :)

wampirka  

Wysłany: 2014-03-05, 11:28   

Hmm, chyba nie chciałabym, żeby mój chłopak kupował mi sukienkę. Mam wrażenie, że byłaby wtedy zupełnie niedopasowana, a to jednak ciuch, który trzeba przymierzyć.

Rudii84  

Wysłany: 2014-03-13, 14:26   

Może jakaś biżuteria, np. biżutik. Zobacz tutaj http://www.bizutik.pl/ .

Odpowiedz do tematu