• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-24, 20:34
Autor Wiadomość

kaliopee  

Wysłany: 2009-11-24, 19:48   Zakupy

Skoro ma być o kobietach, to pierwsze pytanie. Gdzie robicie zakupy dziewczyny (w sklepach internetowych czy na mieście) i ile średnio wydajecie na ciuchy czy też inne rzeczy.

piekielnik  

Wysłany: 2010-04-25, 14:13   

A czemu to pytanie jest skierowane tylko do płci pięknej? Przeca faceci też się gdzieś ubierają i wydają na to kasę. To jawny przykład dyskryminacji ;) Pewnie dlatego jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek - to znak solidarności :hyhy:

Nija  

Tytuł: El Chupacabras!

Wysłany: 2010-04-27, 22:34   

hahaha mężczyźni się nie ubierają XD

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-04-28, 07:49   

Nija napisał/a:
hahaha mężczyźni się nie ubierają XD

poniekąd racja, mężczyzn ubierają ich kobiety :luka:
dla mnie na chwilę obecną niestety tylko galerie handlowe, nawet w szmateksach nic nie znajduję. mój rozmiar jest chyba tak popularny, że od razu wszystko jest wykupywane, a w galeriach przynajmniej jest względnie pełna rozmiarówka no i przeceny są (-%

m. gallery

Anelka 

Wysłany: 2010-05-19, 10:51   

Ja kupuje i przez internet i w centrach :) choć ostatnio jakoś nic mi się w tych centrach nie podoba. Taki styl byle jaki :( Ale podobnie jak matra jak już znajde coś ładnego to rozmiaru nie ma.. (eska)

matra  

Wysłany: 2010-05-19, 11:12   

Mi tam by się w centrach niejedno spodobało, ale jak widzę cenę 130zł za tunikę i 80zł za krótkie spodenki, to podziękuję. Jeno czekać na przeceny i modlić się, żeby tłumy wzajemnie się zadeptując nie wykupiły wszystkiego już pierwszego dnia :luka:

m. gallery

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-05-20, 11:41   

Miejsce zakupu ciuchów zależy od tego, gdzie znajdę jakiś fajny ciuch. Najgorzej jak napalę się na jakąś fajną kieckę w jakimś droższawym sklepie, nie ma zmiłuj, musi być moja, choć taka szmatka potrafi kosztować sporawo, chyba, że znajdę jakiś substytut w innym tańszym sklepie, wtedy ma buzia się cieszy i iha. Przez internet także robię zakupy ciuchowe, jeszcze nie zdarzyło mi się, bym kupiła coś za małego, za dużo, niepasującego do mojej figury, więc internetowe zakupy mnie nie straszą
Cytat:
jak już znajde coś ładnego to rozmiaru nie ma
czasem też mam ten problem, tylko w drugą stronę - gdy rozmiarówka jest bardzo zaniżona.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

matra  

Wysłany: 2010-05-20, 11:49   

Jak byłam młodsza i głupia i nie wiedziałam, że nawet 1cm robi różnicę to zdarzało mi się kupić jakieś maksymalnie niewymiarowe ciuchy, np spódnicę o dwa rozmiary większą :rotfl: Dodatkowo jakiś cudem guzik się w niej rozwalił i kilka dyszek poszło się paść..
Przez internet kupię buty, bo mam wymiarową, choć chyba za dużą /: stopę, ogólnie dodatki typu szal, torebka, jakaś ozdoba etc, ale jak o ciuchy chodzi, to staram się być ostrożna. Miałam tyle samo udanych zakupów co niewypałów, chyba mam zbyt ciężką figurę do zakupów zaocznych. A szmateksy u nas tak drogie, że bardziej się opłaca kupować w sieciówkach na przecenach.

Colorblind napisał/a:
Najgorzej jak napalę się na jakąś fajną kieckę w jakimś droższawym sklepie

Nawet mi nie mów, jak pomyślę ile kosztowała moja kiecka na wesele to mnie ściska -.-'

m. gallery

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-05-20, 11:57   

matra napisał/a:
Nawet mi nie mów, jak pomyślę ile kosztowała moja kiecka na wesele to mnie ściska -.-'
no właśnie, te kiecki na wesela są strasznie drogie i zazwyczaj ciągle dokupuję je, bo zdarzają mi się wesela w tym samym gronie ludzi. Ehh.

matra napisał/a:
Jak byłam młodsza i głupia i nie wiedziałam, że nawet 1cm robi różnicę to zdarzało mi się kupić jakieś maksymalnie niewymiarowe ciuchy, np spódnicę o dwa rozmiary większą
oj, mi ostatnio się zdarzyło kupić za dużą sukienkę, nie wiem, jak ja ją mierzyłam w sklepie, że leżała na mnie cudownie! Niestety, po przyjściu do domu okazała się dwa rozmiary za duża >.< albo mi pani podmieniła rozmiary, albo...

Lubię w centrach robić zakupy, kiedy wiadomo, że są przeceny. I marzy mi się wypad na te ciuchowe, łodzkie targi.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

matra  

Wysłany: 2010-05-20, 12:02   

Nie wiem, pierwsze słyszę, ale i tak miałabym za daleko. Ja teraz za bardzo z zakupami nie szlaje, bo groszem nie śmierdzę, ale w centrach mnie boli to, że w tych lustrach zawsze wyglądam tak szczupło i smukło a po powrocie do domu ból :rotfl:
A co do wesel, mi to wisi, kupiłam pierwszą sukienkę w życiu, w której sama się sobie podobam, mam w rodzinie dwa wesela i .. wali mi to ^-^
Te buty mi się teraz marzą: http://www.allegro.pl/ite...my_nowe_39.html
akurat do kobaltowej by pasowały .. >:

m. gallery

Weronika19 

Wysłany: 2010-05-24, 15:36   

Ja ubieram się w sklepach marki Moodo, mają fajne ciuchy http://moodo.pl. Ubrania skierowane są dla osób w przedziale 15-25 lat

Paradise_Lost  

Wysłany: 2010-05-24, 18:37   

Lubię czasem wybrać się na miasto i doszukać się czegoś ładnego... Jednak większą część ubrań zamawiam ze stron internetowych. Nie mam szczególnie ulubionych. Po prostu biorę to co się spodoba...oczywiście za niewielką cenę. Kiedy jestem w stanie pozwolić sobie na droższy ciuch...to czasem się skuszę.

myszon25  

Wysłany: 2010-06-23, 11:33   

ja kupuke w sieciówkach: cropp. new yorker, house itp. Dużo kupuje takze na allegro. kupuje często nawet kilka razy w miesiacu muszę sobie coś kupić :D to juz jakies uzaleznienie, jak sobie za długo nic nie kupię to aż mnie skręca, nie mogę się na niczym skupić mysle tylko o tym rzeby pojechać do jakiejś galerii albo siedzę cały dzień na allegro i wyszukuję:)

bakłażan 

Tytuł: mała syrenka

Wysłany: 2010-06-23, 11:58   

Ja głównie kupuję w galeriach, ale często też szperam na allegro i sklepach internetowych, jeśli mi się coś spodoba, szukam tego w centrach handlowych, jeżeli nie znajdę, to kupuję przez neta :)

belusia 

Wysłany: 2010-07-12, 12:28   

ja niestety kupuję większość rzeczy w centrach handlowych
dlaczego niestety, bo wszędzie jest to samo
a ja czasem chciałabym kupić coś innego, wyjątkowego, niełatwo o jakiś ciekawy sklep

Odpowiedz do tematu