• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2012-03-31, 15:43
Autor Wiadomość

coldmoney 

Wysłany: 2012-03-31, 11:32   Jakie wkladki do butow sa najlepsze ?

Yo !
Gram w kosza, jezdze na deskorolce, duzo biegam,duzo chodze, bo mieszkam na wsi a nie mam samochodu, mam 15 lat.
Niebawem na wiosne kupuje sobie nowe buty, a dokladnie Es'y czyli taka firma ktora robi buty dla skejtow i nie tylko, i chcialem sobie kupic wkladki do tych butow.
Niektorzy polecaja Schoola (ok. 50 zl.) niektorzy Meindl (tez cos takiego), niektorzy FORMTHOTICS (bardzo drogie) a ja bym chyba kupil zelowa wkladke Medalist za ok. 100 zl.
Czy polecacie wkladki Medalist, czy nie beda mi sie przesuwac w moich butach, i czy bedzie mi sie w nich wygodnie chodzilo.
Prosze o odpowiedz.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-03-31, 12:47   

Ja też gram w kosza, jeżdżę na deskorolce, biegam i chodzę w trampkach za 18zł bez żadnych wymysłów typu żelowe wkładki do butów. Tobie też polecam to rozwiązanie.
Impatient and curious of what may come

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-03-31, 15:37   

Achar napisał/a:
Ja też gram w kosza, jeżdżę na deskorolce, biegam i chodzę w trampkach za 18zł bez żadnych wymysłów typu żelowe wkładki do butów. Tobie też polecam to rozwiązanie.

Popieram :)

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

coldmoney 

Wysłany: 2012-04-01, 11:03   

Nie pytam sie czy wkladki to dobre rozwiazanie tylko jakie wkladki polecacie a wiec jesli nie korzystasz z wkladek i nic o nich nie wiesz to sie nie udzielaj w temacie.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-04-01, 13:39   

Wybacz książę, iż próbowałem pomóc. Wydawaj kasę na pierdoły, go ahead.
Impatient and curious of what may come

coldmoney 

Wysłany: 2012-04-01, 23:46   

Stary, ja tu nie zgrywam jakiegos bogacza tylko po prostu odkad zaczalem grac w kosza to strasznie mnie bola plecy, docieniam to ze chciales mi pomoc ale niestety ci nie wyszlo.

ania999 

Wysłany: 2012-06-21, 15:58   

Ja polecam wkładki , które sama używam są one w szczególności dla osób niskich no ale znam wyższe osoby ode mnie które używają tych wkładek. sa to wkładki podwyższające ja kupuje je w skepei internetowym: http://www.victoriacoburg.pl/wkladki-do-butow.html z tego co zauważyłam są tam jesce inne np pod same palce czy po pięty, a na pewno pomagają w uprawianu sportu w butach sportwch..

tanka  

Wysłany: 2013-05-22, 18:26   

Szczerze? Przy dużej ilości ruchu to moim zdaniem najlepsze są wkładki ortopedyczne. Jest ich spory wybór, więc można sobie dobrać właściwe.

kajametrowska 

Wysłany: 2015-06-01, 13:38   

Podbijam temat. Szukam obecnie czegoś wygodnego do butów sportowych. Możecie polecić jakieś fajne wkładki?

mariuszm 

Wysłany: 2015-06-01, 15:58   

kajametrowska napisał/a:
Podbijam temat. Szukam obecnie czegoś wygodnego do butów sportowych. Możecie polecić jakieś fajne wkładki?

Ja od jakiegoś czasu sporo biegam tak więc korzystam z wkładek ( jest o wiele wygodniej, poza tym zapewniają amortyzację stopy). Przetestowałem już wiele marek ale najlepsze są żelowe wkładki marki Scholl. Na stronie Scholla możesz sobie o nich poczytać
http://www.scholl.pl/home...%B3p/gelactive/

Nie są drogie, dostaniesz jest w praktycznie każdej aptece oraz niekiedy w drogeriach a ulga dla stóp bardzo duża.

Izabella  

Wysłany: 2017-06-02, 20:17   

To moze takie przypadna Wam do gustu http://www.styloly.com/20...aj-pieknie.html
Na pewno sa bardzo wygodne i dyskretne

Marlenka33  

Wysłany: 2017-06-26, 21:45   ...

Takie specjalne wkładki to świetna sprawa. Ja miałem dobierane odpowiednia dla mnie w poradni chorej stopy Ursynowie. Mam zarówno specjalne do butów narciarskich jak i do takich, które noszę na codzień. Wkładki dają komfort stopie przez co nie mam dolegliwości bólowych jak kiedyś.

Odpowiedz do tematu